minelli filatov karas ram pampam dj raport Collage 1280 720

Jedni śpiewają “La la la..” , inni “La di da”, a tym razem mamy “Rampampam”. Taki tytuł bowiem nosi wspólny utwór naszych dobrych znajomych z Rosji, z wokalistką Minelli.

 

Sposoby na zrobienie przeboju bywają różne, ale sam szlagword, zwłaszcza tak banalny, wiadomo, nie załatwi sprawy. Czy “RampampamMinelli ma szanse się przebić w gąszczu nowości, choćby tanecznych?

 

Piosenka Minelli w oryginalnej wersji dobrze radzi sobie na listach przebojów, zajmując obecnie #72 miejsce na światowym Shazam, #8 na Global Dance, #3 ? Shazam Bułgaria i #5 ? Shazam Ukraina. Singiel ten znalazł się także w top 10 najczęściej granych numerów w rumuńskich radiach oraz na #1 miejscu Shazam Rumunia. Liczba wyświetleń na Youtube przekroczyła już 6 milionów.

Czy jednak ma szanse na powodzenie w Polsce? Bardzo możliwe. Dmitrij i Alex nie poszli na łatwiznę i nie zrobili produktu Slap. To inteligentni producenci stawiający na tzw. melodykę utworu. Aranżacyjnie nie wymyślili nic nowego, ale ich oryginalność polega na oryginalnym składaniu dźwięków, oczywiście w tanecznym feelingu.

Minelli – mówi:

“Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogłam współpracować z Filatov & Karas. Ten remix dostarcza mi bardzo dużo pozytywnej energii i sprawia, że mam ochotę iść do klubu i tańczyć tam całą noc”

Mieliśmy już okazję współpracować z Minelli przy okazji utworu ?Love on Repeat? Dave Ramone. Teraz przyszła kolej na ?Rampampam?. Zdecydowaliśmy się wprowadzić elementy techno, zachowując jednak komercyjny potencjał tego numeru, który doskonale nadaję się do Waszych codziennych playlist. To naprawdę świetny utwórmówią Filatov & Karas.

rampampam minelli filatovMinelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkcji piosenek. Zadebiutowała jako artystka Global Records w maju 2017 r., wydając swój pierwszy solowy singiel ?Empty Spaces?, który natychmiast znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach.

W 2019 roku wydała utwór ?Mariola?, który zajął pierwsze miejsce na rumuńskiej liście Airplay, iTunes, TV i Spotify Viral 50 i osiągnął ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube. Kolejny singiel Minelli i kolejny hit- ?Discoteka? z udziałem Inna.

Świeża współpraca, która łączy w sobie kuszące wokale, przeszywające bity i hipnotyzujący vibe, tworząc ciekawe, ekscentryczne brzmienie i koncepcję wizualną. Pod koniec 2020 roku artystka zaprezentowała ?Nostalgic Illusions?- sentymentalną, ale chwytliwą EPkę, składającą się z dwóch utworów ?Illusion? i ?Nostalgia?, tworzącą eklektyczną fuzję wibrujących bitów i fantastycznych wokali.

Au auFilatov & Karas – multiplatynowi producenci muzyki elektronicznej, autorzy tekstów i Dj?e z Moskwy. Połączyli siły w 2012 roku i jako DJ?e występowali na najważniejszych światowych festiwalach np: Tomorrowland, WKND, Tinderbox, NRJ Air etc. W 2015 r. remix ?The Good, The Bad and The Crazy? francuskiej piosenkarki Imany przez 11 tygodni znajdował się na szczycie listy iTunes, pokrywając się jednocześnie platyną w Rosji.

A jak przedstawia się lista najpopularniejszych produkcji duetu wśród naszych DJ’ów? Wcale nie Imany na czele…

F & K Digital DJ Top 10

  1. Filatov & Karas Au Au Extended Mix
  2. Imany Don’t Be So Shy Filatov & Karas Extended Mix
  3. Filatov & Karas Tell It To My Heart Extended
  4. Filatov & Karas Time Won’t Wait Extended Mix
  5. Imany Don’t Be So Shy Filatov & Karas Remix
  6. Filatov & Karas Time Wont Wait Andrey Keyton & Chunkee Remix
  7. Filatov & Karas, Deepest Blue Give It Away Extended Mix
  8. Burak Yeter Echo Filatov & Karas Remix
  9. Filatov & Karas Highway Extended Mix
  10. Filatov & Karas feat. Rada Lirika Extended Mix

 

zobacz inne remixy Rampampam