DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI Rather Be Alone >Robin Schulz, Nick Martin, Sam Martin > Let’s go...

Rather Be Alone >Robin Schulz, Nick Martin, Sam Martin > Let’s go disco…

Obserwujemy jego już od pięciu lat i wydawałoby się, że już nas nie zaskoczy. Ale jednak nieco zaskakuje nowym utworem „Rather Be Alone”. Oto Robin Schulz, Nick i Sam Martin. Przy okazji przypomnijcie sobie najpopularniejsze produkcje Robina. Przedstawiamy Jego Top 10.

 

 

 

 

 

Po wielu eksperymentach, zmianach stylów i dość lekkim utworze „Speechless” Robin Schulz zdecydował się zaczerpnąć coś z muzyki Disco. Oto efekt w postaci „Rather be alone”.

 

Ten niemiecki producent  w nowym singlu „Rather Be Alone”, pokazuje się z nowej, jednak zaskakującej strony. Współpraca z greckim DJ’em i producentem, który nazywa się Nick Martin, wzbogaciła utwór o dźwięki disco, a tętniący groove z funkowymi trąbkami, ciężkim brzmieniem fortepianu i wokalem Sama Martina, przypominającym świetny czasy dekady lat 70-tych. I oto powsta całkiem zgrabny kawałek disco house.

 

Robin Schulz (fot.Warner Music)

Robin Schulz dołącza do 1 ligi

Producent przeszedł niedawno do historii, zostając pierwszym niemieckim artystą z ponad 2 miliardami wyświetleń na swoim kanale YouTube! Jest również rekordzistą w okupowaniu #1 miejsc w niemieckich radiowych notowaniach. Po ostatnich wyróżnieniach za „Speechless” i „Oh Child” powiększył swoją kolekcję złotych i platynowych płyt do imponującej liczby 253.

Robin Schulz i Nick Martin udowodnili, że jest między nimi chemia, kiedy Martin stworzył remix przeboju Schulza z 2017 roku „I Believe I’m Fine”, będący następstwem ich wspólnego występu na scenie festiwalu Tomorrowland. Poza tym jest bliskim przyjacielem The Chainsmokers. Towarzyszył im m.in. na trasie po Europie.

Sam Martin (niezwiązany z Nickiem Martinem) pochodzi z L.A. i jest jednym z najbardziej popularnych autorów tekstów. Po zajęciu #1 miejsca na Billboardzie z podwójnie platynowym hitem Maroon 5 „Daylight” (2012), kontynuował pisanie utworów dla artystów takich jak David Guetta, One Direction, The Chainsmokers i G- Eazy.

 

Jego dorobek jest imponujący. Pierwsze jego produkcje docierały do nas już pod koniec 2013 roku, a z początku 2014 dotarł remix „Waves” Mr.Probz, który zmienił życie Robina o 180 stopni. Dla przypomnienia, przypominamy niżej 10 najpopularniejszych wśród polskich DJ’ów produkcji z udziałem R.Schulza.

 

 

Robin Schulz Top 10 Digital DJ

  1. RSCH* ft. Erika Sirola Speechless Extended Mix
  2. RSCH ft. Francesco Yates Sugar Extended Mix
  3. RSCH feat. James Blunt OK Extended Mix
  4. Ed Sheeran Perfect RSCH Remix
  5. Lilly Wood & The Prick and RSCH Prayer in C RSCH remix
  6. RSCH ft. J.U.D.G.E Show Me Love Original Mix
  7. RSCH ft. David Guetta Shed A Light Extended Mix
  8. RSCH feat. Erika Sirola Speechless Radio Mix
  9. RSCH Sun goes down Radio Mix
  10. RSCH ft. J.U.D.G.E Show Me Love Calvo Remix

RSCH*= Robin Schulz

 

zobacz HOUSE PROMO

 

 

Exit mobile version