jesteś tu
Główna > PROMO > REMIKSY TYGODNIA R3hab x C-Bool, Mousse T, Yuksek, Don Diablo, …

REMIKSY TYGODNIA R3hab x C-Bool, Mousse T, Yuksek, Don Diablo, …

Oto kilka propozycji remiksów, które w naszej ocenie wyróżniają się na tle ogromnej ilości muzyki, która do nas dociera co tydzień. Na pewno sporą niespodzianką jest dla nas remiks polskiego producenta dla bardzo R3hab, który już od prawie dwóch lat jest zaliczany do światowej 1 ligi  DJ’ów – producentów. Druga niespodzianka w tym tygodniu to remiks Mousse T. Dlaczego to niespodzianka? Zobaczcie, a właściwie posłuchajcie, niżej. Remiksy C-Bool, Mousse T, Yuksek, Don Diablo i Cureton już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

C-Bool w innym klimacie niż nas do tego przyzwyczaił. Bas tu w roli głównej, ale w niebanalnym schemacie, znanym z wielu kawałków.Ale jest klimat. Remix nowego utworu holenderskiego producenta R3hab. To już drugi  eksperyment C-Bool w ostatnim czasie.

 


Utwór z 2017 roku w nowych remiksach. Jeden z tym remiksów Was ucieszy! Mousse T. remix. Oto bowiem autor klasyka „Horny” zsamplował fragment swojego największego hitu i wykorzystał go w tej produkcji. Efekt – bombowy w tym kawałku disco house. ! Drugi remix – Yuksek Remix – też całkiem ciekawy. Posłuchajcie koniecznie. Świetne disco.

 


Not3s to wykonawca u nas praktycznie nieznany.  Oryginał utworu „Just fine” to muzyka Black. Natomiast remix producenta Cureton to bardzo dobra robota. Lekko płynący house doskonale jest dopasowany do tego wokalu.

 


Don Diablo zafundował nam klubową wersję jego ostatniego kawałka, który w oryginale jest spokojny i w średnim tempie.  Tutaj mamy bardzo energetyczny VIP mix w klimacie future bass i progressive house. Hexagon Promo.

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze