jesteś tu
Główna > PROMO > REMIX TYGODNIA Calvin Harris, S.Mendes, Years & Years, Big Pineapple

REMIX TYGODNIA Calvin Harris, S.Mendes, Years & Years, Big Pineapple

Przeglądamy i oceniamy pod względem kreatywności nowe remiksy. Calvin Harris, Shawn Mendes, Years & Years, Big Pineapple, Jugglerz vs Major Lazer to zremiksowane nagrania, które oceniamy najlepiej. Są różne stylowo, od tech house i deep przez future pop , a nawet chill out. Promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Jak zwykle remiksy Nagrania Years & Years są ciekawe. Spora w tym zasługa samego duetu, bo nagrania w wersjach oryginalnych to „perełki” same w sobie. Remiksy w tym przypadku sa różnorodne. Najciekawszy wydaje się Alle Farben remix. Najwięcej tu klimatu okraszonego ciekawie wygenerowanym brzmieniem lead, przypominającym to co robią Zonderling. Na pochwałę zasłucuje też Eden Prince Remix, choć cała reszta jest na pewno warta zainteresowania.

  • Alle Farben Remix 03:53
  • Go Deeper Remix 03:30
  • Eden Prince Remix 03:30
  • Jon Lemmon Remix 03:58
  • Tropkillaz Remix 03:29
  • Jynx Remix 04:48

 


Bardzo pomysłowy remiks Major Lazer utworu Jugglerz w takim lekkim kołyszącym house. Mnóstwo tu różnych wtrąconych brzmień i wokali. Dzieje się tu bardzo dużo. Świetna robota !

  • Major Lazer remix

 


Pojawił się pierwszy oficjalny remix ostatniego utworu Calvin Harris i Sam Smith. Wersja mało znanego u nas australijskiego producenta Sonny Fodera nieco pompująca w klimacie tech house. Fodera wydawał już w takich labelach jak Cajual Records, Defected, Suara, Dirtybird, Visionquest czy Solotoko. Liczyliśmy na coś lżejszego, ale kto wie może jeszcze coś się pojawi w późniejszym terminie.

  • Sonny Fodera remix extended

 


Keanu Silva to producent i DJ z Niemiec – autor udanej przeróbki hitu „Fine day” tym razem w remiksie przeróbki hitu Rogera Sanchez. Znamy oryginał. Ta wersja jest może nawet ciekawsza od oryginału. Przypomina nieco brzmienie Zonderlinga oparte na samplach electro. Wersja DJ Diablo  jak sugeruje nazwa… zaskakująca, bo chill out’owa!

 


W porównaniu do oryginału tego utworu „Lost in Japan” Zedd nadał mu oczywiście taneczny feeling poprzez użycie mocniejszej stopy i electroniki „future”. Zachował jednak funkowy klimat utworu. A Shaun Mendes jakby mierzył na bycie konkurentem Justin Timberlake.

Kawałek to drugi oficjalny utwór promujący trzeci album Shawna. Następca „In My Blood” w wersji albumowej został odsłuchany już ponad 200 mln razy na całym świecie w serwisach streamingowych. Czas na odświeżoną wersję! Jak mówi Shawn Mendes: – Chciałem, by mój kolejny singiel zabrzmiał jeszcze bardziej ekscytująco. Ponieważ przyjaźnimy się z Zeddem, był on moim naturalnym wyborem do przygotowania remiksu. Nie mogę się doczekać premiery!

Zedd nie ukrywa, że „Lost In Japan” to jego ulubiony kawałek z „Shawn Mendes”: – Bardzo się ucieszyłem, kiedy otrzymałem propozycję współpracy od Shawna. Postarałem się połączyć nasze muzyczne światy i zabrać w takie miejsce, w które żaden z nas nie dotarłby samodzielnie

 

 

Podobne artykuły

na górze