sak noel dj set i song tulum

W 88 odcinku naszego podcastu macie okazji posłuchać mieszanki naszej selekcji premier i setu dj’skiego naszgo gościa z Hiszpanii, którego powinniście znać.

 

W tym odcinku , zanim usłyszycie muzykę zaproszonego gościa czyli Sak Noel DJ set, autorzy przedstawiają wam swoją selekcję najciekawszych tanecznych premier tygodnia. Julek Gryglewicz i Sebastian “Mały” Sikora przedstawiają wam aż czternaście wybranych przez siebie premier tygodnia.

Nie obejdzie się od coverów i sampli. Audycję rozpoczyna utwór “Pretty Little Lies”, którego tytuł niewiele wam powie, ale po wysłuchaniu muzyki, od razu rozpoznacie. 🙂👍

W lineup “After weekend #88” jest sporo znanych producentów i artystów. KSHMR & Quarterhead , Dimitri Vegas & Like Mike, Ne-Yo, Danna Paola,  Icona Pop & Galantis , Steve Aoki, Welshy x Shane Codd, Redondo, Young Bombs, Madison Mars, Tiesto.

Świetne kawałki w klimacie disco zaprezentują Tommy Mambretti i Me & My Toothbrush.
A na zakończenie pierwszej części odlotowy “Eurorave mix” hitu Kate Ryan – “Desenchantee”, który wyprodukował Oliver Heldens.

Guest mix – Sak Noel dj set

Znacie go doskonale dzięki przebojowi “Loca People”. Było to już dość dawno, ale ten producent bynajmniej nie spoczął na laurach. produkuje bardzo dużo muzyki , głównie w stylistyce latino, od reggaeton po pompujący house.

Oto przykład jednego z niego mało znanych utworów, ale bardzo  przebojowych. Nazywa się “Tulum”.

W swoim dosyć krótkim Sak Noel dj set producent z Barcelony przedstawia swoją klubową stronę czyli właśnie pompujący house.

Producent robi też znakomite covery. W tej chwili bardzo popularny u nas jest jego  wersja klasyka “Conga“.