sergi domene

Dzisiejsza dawka naszych typów mocnej muzy EDM jest jak zwykle ciekawa. Miło zaskakuje nas premierowy utwór polskich producentów DJ Kuba & Neitan z udziałem Nogun, odlotowa przeróbka Steva Aoki hitu z lat 80, połączenia ciężkich brzmień z prostymi melodiami w utworach Mike Wiliamsa i Sergi Domene & BRAIS, a czasem z klasycznym House jak w utworze Alex Pizzuti.

 

Nasz EDM-owy przegląd premier rozpoczynają nasi ziomale. DJ Kuba i Neitan debiutują w labelu Hexagon (Don Diablo) wspólnie z jeszcze nam nieznanym producentem, także z Polski. Nazywa się Nogun.

 

Mocna muza, ale tu też mamy połączenie chwilami lżejszych brzmień House z odlotowymi – odważnymi wręcz – liniami melodycznymi. Nic wiec dziwnego, że utwór zyskał zainteresowanie Hexagonu. Posłuchajcie go teraz lub w naszym poniedziałkowym Podcaście „DJ Promotion After Weekend vol.2„.

 

Sergi Domene jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych didżejów radiowych w Hiszpanii dzięki swojej karierze w jednej z najczęściej słuchanych tanecznych stacji radiowych: Flaix FM. W tym tygodniu wraz z młodym producentem BRAIS. Ich poprzedni wspólny hit „Rain Drops” trafiał na oficjalne listy przebojów w Hiszpanii. „Break This Love” w fajny sposób łączy miłą dla ucha melodię z energetycznym progresywnym brzmieniem House. Posłuchajcie go teraz lub w naszym poniedziałkowym Podcaście „DJ Promotion After Weekend vol.2„.

 

Mike Williams ostatnio nie rozpieszczał nas ciekawymi produkcjami. Ta nowa pt.”Get dirty” może wzbudzić wasze zainteresowanie. Jest tu ładna melodia, nuta romantyzmu, tłusty beat, w średnim tempie.

 

Trzeba mieć sporo wyobraźni muzycznej, albo być zakręconym muzycznie, aby w taki sposób potraktować słynny hit z lat 80-tych, którego autorem jest George BensonSteve Aoki to taki przypadek producenta, którego dotyczą te dwie kwestie.  Ocenę końcową pozostawiamy Wam.

 

Alex Pizzuti bawi się w „Feeling” różnymi samplami, miesza klasyczny vocal house w mocnymi progresywnymi brzmieniami.

 

 

Zobacz inne EDM PROMO