DJ Raport blog
Home PREMIERY Shakira, R.Schulz, J Balvin, Sam Feldt. Jak Karnawał to tylko tak.

Shakira, R.Schulz, J Balvin, Sam Feldt. Jak Karnawał to tylko tak.

Oto przebojowy zestaw 2020 na Karnawał z ciągle obowiązkowymi hitami w rytmie reggaeton.  Shakira & Anuel AA, Robin Schulz ft. Alida, J Balvin, Sam Feldt ft. Gias Koka. To nie wszystko – idą już następne hity z gatunku muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej.

 

Shakira powraca i powraca sprawdzony schemat – bierzemy fragment sprawdzonego hitu. Oto iście karnawałowy “Me Gusta”. Powstał na bazie przeboju reggae z 1992 roku “Sweat (A La La La La Long)” grupy Inner Circle.

Shakira rozpoczyna nową dekadę z nowym singlem! ?Me Gusta? to utwór nagrany z portorykańskim raperem i wokalistą Anuel’em AA, którego przebój ?China? ma na YouTube już ponad 1 miliard wyświetleń! Nowy hiszpańskojęzyczny singiel ukazuje się tuż przed występem artystki  podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego 2020 roku.

 


Czy Robin Schulz na stałe “przeprowadzi się do gatunku “dance”? Chyba jednak nie, ale na razie przeważają względy komercyjne. Oto bardzo lekki Jego nowy kawałek “In your eyes” z udziałem wokalistki o bardzo ciekawym głosie. Nazywa się Alida. Jest ładna melodia, a całość lekka , tak na pograniczu Dance i House. Pewnie pojawią się remiksy.

 


Sam Feldt powraca i to znów w dość lekkim stylu. “2 Hearts” to elektroniczny pop ze znakomitym wokalem niejakiej Gia Koka z charakterystycznym brzmieniem Sama Feldta i Sigma.

Każdy z nich ma na koncie wielkie hity – “Post Malone” Sama Feldta ma na liczniku ponad 240 milionów odtworzeń, duet Sigma ma na koncie przebój “Nobody To Love” oraz współpracę z Take That i Ritą Ora, a Gia Koka jest autorką przeboju “Crazy” Lost Frequencies & Zonderling.

 


J Balvin powraca w sprawdzonym stylu i z niczym nowym. “Morado” to typowy latynoski hicior bijący rekordy popularności w Ameryce Południowej. Czy u nas też?

 

 

 

 

 

Exit mobile version