King of the jungle – Shanguy > czy to kolejny hit?

Shanguy - King of the jungle

Dziś dostajecie kolejną produkcję francuskiego duetu, który przebojem wdarł się nie tylko do Polski. Czy sprawdzi się tak samo jak ich wielki hit? Oceńcie sami! Shanguy – King of the jungle już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

Shanguy – King of the jungle . Tak nazywa się nowy utwór tego duetu z Francji. “La Louze” do tej pory gości na Polish Dance Chart i radiowych listach w Polsce.

Przypomnijmy, że Shanguy to nowy francuski projekt oferujący świeże spojrzenie na dotychczasową scenę muzyczną. To połączenie różnych światów od indie folku przez reggae do elektroniki. Grupa została założona przez włoskiego DJ-a NRD1 oraz wokalistów i songwriterów – Eon Melka i Frank-O.

„La Louze”. Ich debiutancki singiel to kawałek będący mieszanką dance, house z chwytliwymi trąbkami i francuskim wokalem.  Solowe projekty każdego z członków Shanguy odniosły międzynarodowe sukcesy, zyskały miliony odtworzeń na Spotify, wspięły się na wysokie pozycje list przebojów i dały szanse na znaczące kolaboracje.

 

Oto ich nowy utwór “King of the Jungle”, który stylistycznie zbliżony jest do poprzednika. To także lekka taneczna produkcja vocal deep house. Oto na razie fragment, bo video na chwile obecną jeszcze nie powstało. Dla DJ’ów dostępna jest wersja extended.

 

https://www.facebook.com/shanguymusic/videos/392795824549188/