Shaun Baker vs Soundlovers, S.Da Campo & D.Crusher vs P.Johnson STARE NOWE

Shaun Baker Run away

Oto mamy przeróbki dwóch utworów z lat 90-tych. jeden – prawie zapomniany, drugi – odświeżany co kilka miesięcy. Shaun Baker przypomina o sobie coverem hitu The Soundlovers, a Steff De Campo i Dave Crusher wzięli się za klasyka house Paula Johnsona.

 

 

 

 

 

Shaun Baker rozpoczął karierę w drugiej połowie lat 90-tych, ale pierwszy poważny sukces przyszedł z nagraniem “Explode” jako projekt Jordan & Baker. Największą popularność przyniosła mu jednak piosenka “V.I.P.” z lutego 2007 roku, grana po dziś dzień przez stacje radiowe.  Od tego czasu wydaje – jak widać do tej pory –  mnie lub bardziej udane kawałki. czy ten najnowszy będzie mógł zaliczyć do tych bardziej udanym? Zobaczymy.  oto on.

Wokalnie Shauna wspiera Jessica Jean. DJ’e mają do wyboru kilka wersji. Wersję Original mix zrobił Klass, a remiksy Jay Frog i IOI & Shaun Baker Remix.

W 2013 roku producent PH Electro także przerobił “Run away”, ale przypomnijmy sobie oryginał. Oto on.

 

Soundlovers to trzej znani włoscy producenci: DJ Molella, Phil Jay, Roby Santini i dwoje wokalistów: Nathalie Aarts i Le Guizamon.

Ich pierwszy singiel to własnie “Run Away”, został wydany w 1996 roku i wszedł na listy sprzedaży w całej Europie. Potem były “People” i “Another Day”, które oba wypadły dość dobrze w klubach. Ich piąty europejski singiel, “Surrender”, zajmował pierwsze miejsce na włoskich listach przebojów przez 4 tygodnie, u nas też był popularny.

 

Oto zdecydowanie bardziej znany hit, zaliczany z pewności do klasyki House.

Jest dość często przerabiany, bo ostatnia nowa wersja pojawiła się w listopadzie 2019 roku. Stworzyli ją Tom & Jame. A obecnie inny duet producencki: Steff Da Campo & Dave Crusher.

ale co oryginał, to oryginał …

„Get Get Down” to kawałek amerykańskiego DJ-a Paula Johnsona. Został wydany w październiku 1999 roku jako singiel z albumu “The Groove I Have”. „Get Get Down” znalazł się na szczycie listy Billboard Hot Dance / Club Play. Poza Stanami Zjednoczonymi piosenka znalazła się w pierwszej dziesiątce list przebojów w Belgii, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Jest klasykiem House!

 

Zobacz inne STARE / NOWE