DJ Raport blog
Home PREMIERY SHE DOESN’T MIND Sean Paul na nowo z porywającym wokalem

SHE DOESN’T MIND Sean Paul na nowo z porywającym wokalem

“She Doesn’t Mind” – niektórzy go jeszcze pamiętają, a młodsi słuchacze pewnie nie znają. Powstał 11 lat temu. Dzis doczekał się odświeżenia wg współczesnej receptury.

 

 

Porównajcie nowe ze starym “She Doesn’t Mind”, bo rytmicznie dzieli je bardzo wiele. Ta nowa wersja autorstwa trzech producentów Level 8, Navagio & 2Shy może się spodobać, bo ma kilka plusów. Choć oryginał – jak to bywa – jest niezastąpiony.

 

Level 8, Navagio & 2Shy – She Doesn't Mind by Soave Tunes

Od razu moje wrażenie robi w “She Doesn’t Mind” [Soave] bardzo fajny męski wokal. Niestety wykonawca wydaje się być “no name”. A szkoda. Muzycznie to dobry przykład stylistyki dance połączonej ze Slap house. No i ta bardzo przyjazna melodia 👌🌝👌🌝.

Kim jest ekipa , która stworzyła ten kawałek: Level 8 to nieznany nam Timon Dudaczy – producent z okolic Frankfurtu n/Menem w Niemczech. 2Shy to jego ziomal, bo mieszka w Stutgarcie. Najmniej znany jest ten trzeci. Navagio – zdaje się pochodzi z Australii

A teraz porównajmy…

Oryginał

? She Doesn’t Mind ? to drugi singiel z piątego albumu studyjnego “Tomahawk Technique” jamajskiego artysty jakim jest Sean Paul.   Napisali go właśnie ON oraz dwaj już już bardzo znani producenci Shellback i Benny Blanco.

Wydano go 29 września 2011 roku , a w USA 2012. Na arenie międzynarodowej piosenka znalazła się również na szczytowych list przebojów w wielu krajach. Praktycznie we wszystkich.
Utwór  wykorzystano w europejskim wydaniu gry wideo “Grand Slam Tennis 2” . W jego oficjalnym remiksie występuje amerykański raper Pitbull .
Jego break-beatowy charakter wcale mu nie przeszkodził w osiągnięciu światowego sukcesu. Także w Polsce.
Exit mobile version