Pokahontaz, Sia, Diplo, Cardi B, JBalvin, Smolasty, T.Scott> PROMO BLACK

pokahontaz La Lana Messed up Bebe Rexha

Na ten weekend macie kilka nowych interesujących kawałków Black. Już same nazwiska pewnie mówią za siebie… Sia, Diplo, Cardi B, JBalvin, Smolasty, Travis Scott, Pokahontaz > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Polecamy nie tylko zagranicę, bo zwróćcie uwagę na Pokahontaz , z Polski.

Dużo się tu dzieje. Jest tu Cardi B – rewelacja tego sezonu na scenie w USA. Raper “z jajami” Bad Bunny – też świetny, są tu elementy arabskie i latynoskie … istna mieszanka różności. JBalvin robi dobrą robotę okazuje się, że nie tylko w reggaetonie.

 

Bardzo mocny skład o nazwie LSD to od pierwszych liter Labrinth+Sia+Diplo, ale też wysoka jakość tego utworu, począwszy od wokalu Sia.

 

Travis Scott to amerykański raper, wokalista i producent muzyczny. U nas mniej znany, za to pojawia się w dobrym towarzystwie, bo Kanye West. Bujany podkład, ale w roli głównej dwie różne partie rapu Travisa i Uzi Verta.

 

Smolasty i wreszcie jakiś dobry kawałek od niego, przynajmniej dla nas. Bujany rytm, ładnie zgrane partie rap i użycie gitary znaczcie wzbogacają zdecydowanie ten kawałek. Polecamy!

Bryce Vine to wokalista u nas mało znany, ale ma charyzmatyczny głos, przez co kawałek nabiera energii. Kawałek o takim nieco romantycznym nastroju, nieco inny od w/w utworów. No i nie ma tu rapu, a jedynie hip-hopowy podkład.

 

“Zerwani ze smyczy” Od razu wchodzi w nogi, jest trochę skreczu. kolejny niezły kawałek Pokahontaz. Na pewno się przyda…

 

 

zobacz poprzednie promo black