felix jaehn sicko gashi faangs remix

Utwór “Sicko” po swojej premierze w połowie marca mógł mieć pecha, bo trafił na eksplozję Covid-19. Po prostu nie wzbudził wielkiego zainteresowania. Teraz może być inaczej, bo jego współautor – znany nam Felix Jaehn – zrobił ciekawą taneczną wersję, w której towarzyszą mu nieznani nam artyści Gashi & Faangs.

 

W marcu 2020 niemiecki producent Felix Jaehn pokazał światu swój nowy utwór “SICKO”, który przeszedł bez echa.  Utwór był typowym dla niego produktem pop, ale bardziej do słuchania. Po wielu przebojowych singlach (zobacz niżej Top 10), które serwuje nam już piąty rok, Felix tym razem połączył siły ze współpracownikami DJ Snake?a i G-Eazy: Gashi i Faangs.

Bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli w tym przypadku do czynienia z sytuacją, że wersja zremiksowana bardzo pomoże oryginalnej. Po zrobienie bardzo pierwszego bardzo melancholijnego miksu,  Felix Jaehn słusznie postawił teraz na elementy taneczne przez co bardzo ożywił “Sicko”. Sami zobaczcie, oto ten nowy miks. Chwilami przypomina słynne hity… Dr. Albana.

 

W ostatnich miesiącach Jaehn ograniczył aktywności w mediach społecznościowych, a skupił się na doskonaleniu songwritingu. O swoim najnowszym singlu opowiada:

felix jaehn sicko gashi faangs remix
od lewej: FAANGS, Felix Jaehn i GASHI (Fot.Universal Music)

Felix Jaehn mówi:  – Sicko” to ktoś, kto jest w każdym z nas. Mamy mroczne strony charakteru, które ujawniają się od czasu do czasu. Przez pewien okres kontrolowały one i moje życie. Kawałek ?SICKO? to próba uchwycenia energii, którą poczuliśmy z Faangs i Gashi podczas nocnej sesji w studiu. Kiedy usłyszałem, jak Gashi rapuje w zwrotce i hooku, zmiotło mnie z nóg. Wiedziałem, że mamy dla Was gotowy przebój!

FAANGS mówi: – Proces nagrań był wyjątkowy. W ?SICKO? jest wszystko, co uwielbiam jako autorka piosenek i artystka: mrok, obrazowe teksty oraz dawka energii, z której Felix słynie. To nasza pierwsza współpraca, jak również jeden z pierwszych profesjonalnie zarejestrowanych przeze mnie kawałków. Nigdy nie zapomnę tej nocy w studiu! Jaehn jest wyjątkową osobą, wspaniałym przyjacielem, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. To jak Halloween w klubie!

Gashi  to postać znana już ze współpracy z bardzo znanymi postaciami. To French Montana i DJ Snake. Najmniej wiemy o  wokalistce FAANGS.
Sam Felix Jaehn zapowiada wydanie nowego albumu, ale szczegółów na razie brak.

 

Felix Jaehn Top 10

  1. Felix Jaehn Book Of Love Extended Mix
  2. Nea Some Say Felix Jaehn Remix
  3. Felix Jaehn, Hight & Alex Aion Hot2Touch Extended Mix
  4. Felix Jaehn & VIZE feat. Miss Li Close Your Eyes Extended Mix
  5. Felix Jaehn, Jasmine Thompson Ain’t Nobody Extended Mix
  6. Ed Sheeran Photograph Felix Jaehn Remix
  7. Felix Jaehn ft. Alma Bonfire (Remixes) Chris Lake Remix Extended
  8. Omi Cheerleader Felix Jaehn Remix
  9. Felix Jaehn feat. Lost Frequencies & Linying Eagle Eyes Lucas & Steve Remix
  10. Felix Jaehn feat. Calum Scott Love On Myself Keanu Silva Extended Remix