DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA SIDE EFFECTS Becky Hill i Lewis Thompson na klubowo i przebojowo

SIDE EFFECTS Becky Hill i Lewis Thompson na klubowo i przebojowo

Side effects - Becky Hill (Universal Music)

Ta brytyjska wokalistka przyzwyczaiła nas to dość szablonowego UK house. Tym razem, z udziałem producenta Lewisa Thompsona, nagrała bardzo porywający 👌👌👌 (a mniej “słodki”) taneczny kawałek “Side effects”.

 

 

Porywający i dynamiczny “Side effects”, a jednocześnie dość lekki. Czy to jest właśnie aktualna recepta na mainstreemiowy hit o klubowym brzmieniu?

 

?Side Effects? brzmi bardzo przebojowo, bo jest prosty melodycznie (łatwo wpada w ucho), ma aranż, który lubimy, trochę stylizowany na Robin S. Do tego Becky Hill robi fajnie “zaśpiewy”, które mogą stać się dobrym lajt motywem. A stąd już blisko, w przypadku muzyki house, do mainstreemu czyli list przebojów.

Skutki uboczne brzmią pozytywnie

?Side Effects? stanowi deklarację planów Becky na najbliższe miesiące. Tytułowe ?skutki uboczne? to duchy zakończonego związku, które trzymają nas w miejscu, gdy chcemy ruszyć dalej.

Becky napisała ?Side Effects? z przyjacielem i współpracownikiem Lewisem Thompsonem. Para pracowała wcześniej nad hitami z Davidem Guettą ?Remember? i ?Crazy What Love Can Do?. Produkcją zajęli się Jon Shave oraz długoletni współpracownicy, Karen Poole i MNEK, którzy są również odpowiedzialni za chórki.

Premierze ?Side Effects? towarzyszy teledysk w reżyserii KC Locke (Stormzy, Ed Sheeran, David Guetta). W klipie możemy zobaczyć Becky, która próbuje uciec od trzymających się jej skutków ubocznych toksycznej relacji.

Becky komentuje:

  • Od ponad roku nie wydałam solowego materiału, więc wyjście z nory po wygraniu drugiej nagrody BRIT jest bardzo ekscytujące! W tym roku zagram na najlepszych festiwalach w Wielkiej Brytanii i nie mogę się doczekać, aż ludzie będą śpiewać ze mną nową piosenkę. Nagrałam ?Side Effects? z moimi ulubionymi ludźmi z branży. Naprawdę wydaje się, że to początek nowego rozdziału w mojej sztuce. Album drugi, nadchodzimy!

 

Dwukrotna laureatka nagrody BRIT, Becky Hill, ma już ponad 7 miliardów streamów na koncie. Na naszych parkietach najlepiej do tej pory przyjął się “Lose Control” (z Meduza) i “Crazy What Love Can Do” (Z Guettą i E.Hendersson). Ten dzisiejszy premierowy kawałek, z dużym potencjałem, ma szanse im dorównać.

Poza największymi brytyjskimi festiwalami, 30 maja artystka rozpocznie rezydenturę YOU / ME / US na Ibizie. W zeszłym roku show przyciągnęło ogromne tłumy.

 

Exit mobile version