Sigala, Defis, Sheeran, Komodo

Sigala powraca z nowym singlem, tym razem w towarzystwie wokalistki Paloma Faith. Czy te dwie indywidualności wykreowały coś ciekawego? Sigala & Paloma Faith „Lullaby” już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Utwór Sigala & Paloma Faith to jego kolejny eksperyment. Po sukcesach poprzednich utworów „Sweet Lovin’” i „Came Here For Love”, Sigala wraca z kolejnym przebojowych numerem! Brytyjski DJ i producent połączył siły z Palomą Faith w utworze „Lullaby”.

 

Ubiegły rok był niezwykle udany dla obu artystów – Sigala umocnił swoją pozycję jako jeden z najlepszych producentów Wielkiej Brytanii, a Paloma Faith wydała świetnie przyjęty album „The Architect”.

Uwielbiam znajdować unikatowe głosy, więc gdy w nagrania zaangażowała się Paloma, wiedziałem, że efekt będzie doskonały” – mówi Sigala.

Nowy utwór oparty jest na schemacie rytmicznym znanym z poprzednich utworów tego producenta, ale tym razem Sigala dodał więcej energii. jak poprzednio część wokalna stanowi tu istotny element. Trudno oprzeć się wrażeniu, że nic nowego nie słyszymy od tego  kreatywnego producenta, ale być może decydująca była kwestia dostosowania się do aktualnych trendów.