Skytech i Mihaela Marinova – Tell It To My Heart – to nie to co myślicie

Skytech & Mihaela Marinova - Tell It To My Heart

 

Skytech łączy siły z bułgarską wokalistką i autorką tekstów Mihaelą. Oto „Tell It To My Heart”, który pokazuje zupełnie inne oblicze tego producenta.

 

Skytech jeszcze do niedawna był kojarzony z muzyką klubową, ale coraz częściej wchodzi “w buty” prostych rytmów i melodii. W przypadku “Tell it to my Heart” zastosował znany schemat akordu gitary (Lost Frequencies) co w połączeniu z prostą melodią i całkiem słodkim głosem Mihaeli, dało przyjemną dla ucha piosenkę. Ale jest to także utwór taneczny, bo stopa jest bardzo mocno wyeksponowana. Chyba jednak przydałoby się tu trochę nieco zadziorności…

O ile Mateusza znacie doskonale, tak wokalistka jest dla nas nowym głosem.

O niej

Mihaela to finalistka bułgarskiego „X Factor” (2017). To także zwyciężczyni bułgarskich edycji „Mask Singer” (2019) i „Twoja twarz brzmi znajomo” (2021).

Do tej pory zgromadziła ponad 75 milionów streamów i wyświetleń. Wszystkie jej single znalazły się w pierwszej piątce bułgarskiej listy przebojów.

Wśród osiągnięć wokalistki można wymienić nagrody za Piosenkę roku, Najlepszy debiut, Teledysk roku. Do tego jeszcze Album roku na corocznej BG Radio Music Awards.

Wokalistka już od siedmiu lat współpracuje z jedną z największych wytwórni w Bułgarii, Virginia Records pod skrzydłami Sony Music.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mihaela (@mixaelamarinova)