DJ Promotion
Strona główna PREMIERY PROMO Hity reggaeton > Sophia Reyes & Jason Derulo , Sting &...

PROMO Hity reggaeton > Sophia Reyes & Jason Derulo , Sting & Shaggy, Mau Y Ricky, Caitlyn, …

Muza Reggaeton i Dancehall ma się coraz lepiej. Mamy lepsze lub gorsze produkcje w różnych konfiguracjach, bo w wersji typowo latynoskiej, jak choćby z Meksyku, ale też z dodatkiem hip-hop, dance czy deep house. Oto te naprawdę dobre propozycje w rytmie reggaeton. PROMO > Sophia Reyes & Jason Derulo , Sting & Shaggy, Mau Y Ricky > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

Hity z daleka na cały rok, bo z ciepłych krajów. Na początek Sofia Reyes.

 

Jeśli jakies nagranie może obecnie dorównać „Despacito” to z pewnością spore szanse na ten kawałek z udziałem ostatnio obdarowanego nagrodami Jasona DeruloSofie Reyes to wokalistka z Meksyku, a wspomaga ją raper De La Ghetto. Już sam tytuł „1, 2, 3” mówi nam, że jest to bardzo prosty utwór,a przez to łatwo wpadający w ucho. Hicior jak nic!

 

Nominowani do nagrody Latin Grammy dla najlepszych nowych artystów songwriterzy stworzyli między innymi przebój Ricky Martin „Vente Pa’Ca”. Swój najlepszy utwór zostawili jednak dla samych siebie oraz Karol G. Do nowej wersji utworu dograły się trzy gwiazdy latynoskiego popu – Becky G (której hit „Mayores” podbił polskie radia), Leslie Grace i Lali. Całość wesoło i tanecznie.

 

O ile wersja oryginalna jest melodyjna, ale dość melancholijna tu mamy  zdecydowanie coś lepszego do tańca, już rytmie reggaeton. Autorami remiksu są Laudz i DJ Zegon czyli formacja Tropkillaz z Brazylii.

Reggaeton po rumuńsku to po prostu połączenie rytmu dancehall i muzyki dance. Tak mamy w tym przypadku, ale wokalistka Caitlyn zaśpiewała po francusku co znacznie lepiej brzmi niż by to zrobiła po angielsku. Warto posłuchać!

 

W podsumowaniu tygodnia zobacz tez inne propozycje reggaeton i dancehall.

 

Exit mobile version