sorry i missed r3hab dnf fafaq

Mamy ciekawy tzw. Kolab polskich producentów ze światowej sławy producentem! Znacie go wszyscy. To R3hab, a utwór firmuje razem z naszymi ziomalami: Fafaq i DNF.

 

“Sorry I Missed Your Call” czyli “Przepraszam, że przegapiłam twój telefon” – już sam pomysł na utwór, który zapewne wyszedł od naszych producentów (Fafaq i DNF) zasługuje na szacun. Wszak coraz trudniej o oryginalność, przynajmniej w szeroko rozumianej muzyce dance.

 

Utwór firmuje label CYB3RPVNK, któremu szefuje właśnie R3hab. “Sorry I Missed Your Call” zrobiono w konwencji rozmowy telefonicznej, pomysł wcale nie nowy, ale dawno nie słyszany. Pomyślany jak żart i całkiem słusznie. To jedna strona medalu. Druga to pomysł muzyczny, bo producenci nie poszli na łatwiznę i nie naśladują np. Marnik. I bardzo dobrze, bo Goa Trance Dance mam już chyba (przyznacie to) za dużo.

Fafaq i DNF po prostu zabawili się dźwiękami, nie pierwszy raz, i wykręcili fajne “zakrętki”.

sorry I missed
R3hab (fot.FB)

R3hab czyli Fadil El Ghoul obecnie zaliczany jest to pierwszej ligi producentów muzyki tanecznej, nie tylko klubowej. Długo na to pracował zanim przyszły sukcesy i założył swój w/w label. Pierwsze jego utwory kojarzymy już w 2008 roku. Szedł na fali holenderskiej muzy progressive House.

Z czasem okazało się, że jest uniwersalnym producentem. U nas najlepiej przyjał się jego kawałek (cover) “All Around The World (La La La)” , z 2019 roku. To nie jest pierwszy jego epizod z naszymi producentami czy artystami, bo na pewno znacie remix C-BooL’a oraz “Płakała” dla Kazka. Niżej w R3hab Top 10.

sorry I missed
Fafaq (fot. FB_

Fafaq to Mateusz Borowicz – producent z Ostrowa Wlkp. Zaczynał podobnie jak R3hab 13 lat temu. Do tej pory ma już ogromny dorobek wydany w wielu labelach, w tym m.in. Spinnin Records.

 

 

 

 

DNF (fot.Facebook)

DNF – jego pierwsze utwory kojarzymy w roku 2015, kiedy to z Vnalogic zaskakiwali nas energetycznymi kawałkami, potem Bueno Clinic i wieloma innymi.

W 2019 roku zrobił dla Drenchill remiks “Freed From Desire“. Nie zawsze dociera do nas wszystko co wydaje, ale ciągle jest bardzo aktywny.

 

Digital DJ R3hab Top 10

  1. R3hab & A Touch Of Class All Around The World (La La La) Extended Mix
  2. R3hab x Sofia Carson Rumors C-BooL Extended Remix
  3. R3hab & A Touch Of Class All Around The World (La La La) Radio Edit
  4. Jason Derulo Take You Dancing R3hab Remix
  5. R3hab & NERVO & Ummet Ozcan Revolution (Vocal Mix) Vocal Mix
  6. Dimitri Vegas & Like Mike, David Guetta, Daddy Yankee feat. Natti Natasha, Afro Bros Instagram R3hab Remix
  7. Kazka Plakala R3hab Remix
  8. R3hab & A Touch Of Class All Around The World (La La La) LUM!X Remix
  9. R3hab & A Touch Of Class All Around The World (La La La) Mark Shakedown Remix
  10. Rihanna Bitch Better Have My Money (Remixes) R3hab Remix