DJ Promotion
Strona główna PREMIERY REMIKS TYGODNIA Tiesto, Benassi, Burak Yeter, R3hab, Steff Da Campo…

REMIKS TYGODNIA Tiesto, Benassi, Burak Yeter, R3hab, Steff Da Campo…

W tym tygodniu wśród autorów remiksów znajdujemy śmietankę producentów. Oto Tiesto, Burak Yeter, Steff Da Campo, Benny Benassi, R3hab, Cheat Codes i kilku innych producentów remiksujących utwory Clean Bandit, Bob Sinclar, Tom Walker, Sam Smith & Normani i mniej znanych Vigiland i Mahmood.

 

 

 

 

 

„Mama” Clean Bandit to prosta piosenka. Tym większe wyzwanie czekało Tiesto, bo chodzi przecież o spreparowanie klubowej wersji. Czy się udało? Naszym zdaniem zrobił to co należy czyli dodał sporo energii (czy nie za dużo?), oczywiśćie mocniejszy beat i nieco klimatu EDM, ale właśnie nie za dużo. TYlko ten czas ???? dwie i pół minuty !!!

  • Tiesto’s Big Room Remix 02:36

 


Tom Walker mimo, że grany jest w radiach nie może jakość przebić się na polskich parkietach. Ale R3hab ma dobrą rękę do remiksów. Więc może tym razem się uda, bo wyszło nieźle w przypadku „Just You and I”.

 


Bob Sinclar Feat. Robbie Williams – Electrico Romantic – ten utwór poznalismy w oryginale. Był w klimacie funky czyli dość trudnym jak na Polskę. Teraz mamy jednak kilka remiksów, w tym bardzo ostatnio rozchwytywanego Buraka Yetera. Bardzo fajna jest wersja funky disco house Louis Botella’s Eivissa Mix.

  • Burak Yeter Extended Remix 03:21
  • Bob Sinclar & Rayven & Valexx Disco Mix 04:58
  • Louis Botella’s Eivissa Mix 04:33
  • Mark Ursa Extended Remix 04:33

 


Oryginał nagrania szwedzkiej formacji Vigiland „Strangers” to utwór znacznie spokojniejszy. Tu Steff Da Campo „dołożył do pieca”, ale z pomysłe. Wersja na pewno dedykowana do Big Roomów.

  • Steff Da Campo Remix 03:33

 


Sam Smith to wokalista o nieprzeciętnym głosie. Ale jeśli chodzi o taneczne wersje zawsze było mało tego. Tym bardziej cieszy taneczna wersja jego utworu z Normani „Dancing With A Stranger”. Cheat Codes nie przedobrzyli. Dodali jedynie lekki taneczny beat. Całość bardzo przyjemna i już to tańca.

  • Cheat Codes Remix 02:39

Benny Benassi remiksuje włoskiego artystę? Nic w tym niezwykłego, wszak pochodzi z Włoch. Mahmood to postać u nas własciwie nieznana, do niedawna, bo ostatnio wygrał Festiwal Sane Remo, we Włoszech. Ma rzeczywiście głos interesujący. BB zremiksował utwór „Soldi” w swoim klasycznym brzmieniu zzyli z „Satisfaction” i … bardzo dobrze zrobił.

  • Benny Benassi Remix 03:00

 


 

 

 

 

Exit mobile version