stereotypes edm promo van buuren

Nasza selekcja EDM to dziś różna bardzo mieszanka. To Trance, Acid, Goa, Dance i nie zabraknie też pompki. Oto Stereotypes, Mike Candys & Neptunica ft. Marmy, Funkin Matt ft. Tristan Henry, FaderX, Alexander Cruel & Joey Antonelli i Audax & Blackout.

 

Najciekawszym premierowym utworem mocniejszej muzy wydaje się utwór Stereotypes. Warto zerknąć na inne nasze propozycje, bo tym razem są bardzo różne, ale łączy je dużo elektroniki i energii.

 

Label z Rosji specjalizujący się w typowym House Music – Which Bottle – zaskoczył nas mocno energetycznym promo pt. „My Drug”. Włoski projekt Stereotypes wydał już kilka dobrych  utworów w tej wytwórni, takie jak „On The Floor” czy „Back”, ale ten nowy jest zdecydowanie najciekawszy.

 

Jeśli jeszcze lubicie Goa Trance Dance to polecamy nowy utwór niezmordowanego Mike Candys, który tym razem kooperuje z producentem Neptunica i wokalistką Marmy czego efektem utwór „Overdose” o bardzo prostej linii melodycznej a la Marnik.

 

Z Hexagon mamy ciekawy acidowo-trance-house’owy kawałek „Feelin” Funkin Matt i wokalistę Tristan Henry.

 

Jeśli lubicie niekonwencjonalny Trance to polecamy ten utwór z labela Doorn Records. FaderX, Alexander Cruel & Joey Antonelli.

 

Jeszcze jedna ciekawa produkcja Trance z Sirup Music. Audax & Blackout „Sweet Emotion”.