Sting & Shaggy

Autorzy hitu “Don’t make me wait” – Sting i Shaggy ponownie odwiedzą Polskę. Okazuje się, że ten nietypowy duet nagrał cały album, Czy będzie on w rytmie rodem z Jamajki jak ich aktualny hit ? Można już posłuchać całego albumu.    

 

 

Utwór Sting & Shaggy “Don’t make me wait”  radzi sobie z tygodnia na tydzień coraz lepiej także na Polish Dance Chart. Doczekał się tez kilku niezłych remiksów tanecznych. Okazuje się, że artyści zgotowali niespodziankę swoim fanom w Polsce.

Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, Sting i Shaggy wystąpią w Studio im. Lutosławskiego w Warszawie. Artyści przedpremierowo zaprezentują utwory ze wspólnej płyty 44/876, która ukazuje się 20 kwietnia. Bezpłatne zaproszenia można otrzymać na antenach Programów Pierwszego, Trzeciego i Czwartego Polskiego Radia, które to wydarzenie będą transmitować.

Sting i Shaggy stworzyli wspólnie album ?44/876?, który jest wyrazem zauroczenia Jamajką ? jej muzyką, mieszkańcami i kulturą. Tytuł odnosi się do numerów kierunkowych krajów, z których pochodzą artyści (+44 ? Wielka Brytania i +876 ? Jamajka). Początkowo miał powstać tylko jeden utwór, ?Don?t Make Me Wait?. Atmosfera w studiu oraz wspólne odczuwanie muzyki przeważyło o decyzji, by nagrać pełnowymiarowy album.

 

Dla Stinga ?44/876? to powrót do korzeni. To na Jamajce powstał wielki przebój ?Every Breath You Take?. W trakcie nagrań spontaniczność Shaggy?ego pozwoliła Stingowi otworzyć się artystycznie. Autor hitu ?Boombastic? nauczył się natomiast od swojego brytyjskiego kolegi skrupulatności i eksperymentowania w zakresie pisania piosenek.

 

Sting & Shaggy

Sting & Shaggy – już teraz można posłuchać ich wspólnego albumu w tzw. przedsprzedaży