Home AKTUALNOŚCI Strona DJ Promotion w nowej odsłonie. Będzie czytelniej.

Strona DJ Promotion w nowej odsłonie. Będzie czytelniej.

Kilka dni temu odświeżyliśmy macierzystą stronę DJ Promotion i DJ Raport. Niby nie dużo, bo minęło pięć lat od jej rekonstrukcji, ale wymogła to sytuacja techniczna. I oto jest strona DJ Promotion w nowej odsłonie. Przedstawiamy kilka szczegółów dla użytkowników.

 

 

 

 

 

 

Strona DJ Promotion to nie tylko to co widać na zewnątrz, bo znacznie więcej funkcjonuje po stronie administracyjnej. Kwestia samego designu była tu drugoplanowa. Przede wszystkim chodziło o dostosowanie się tej strony do całego systemu, który składa się z jednej strony serwisu Digital DJ i bloga DJ Raport, a z drugiej strony funkcjonującego do tej pory samodzielnie systemu o nazwie roboczej “Top Chart system”.

Zbierał on raporty od DJ’ów generując wyniki i monitorował stacje radiowe. Do tego dochodziły jeszcze formularze rejestracyjne i kontaktowe do serwisów DJ Promotion oraz na kurs szkoleniowy.

W styczniu 2020 roku wdrożyliśmy nowy, efektywniejszy, system raportowania przez Didżejów, a to wymogło potrzebę automatyzacji i integracji wszystkich danych.

Muzyki przybywa, a nowy system “Polish Dance Chart” obsługuje w tej chwili prawie czterysta labeli polskich i zagranicznych.  Z drugiej strony artyści, ale głównie wydawcy oczekują jak najdokładniejszych danych co DJ’e grają.

A co nowego na samej stronie www.djpromotion.com.pl?

Od widocznej strony zmienił się sam design jak widać. Teraz powinno być czytelniej. Samo menu się nie zmieniło, bo zadaniem tej strony jest wspomaganie serwisu DigitalDJ.

W zakładce CHARTS (Total Chart i Trend chart) wprowadzono dwa widoczne elementy. W kolumnie MIX pojawia się nazwa wersji danego utworu, który jest najlepiej pobierany. Doszła nowa kolumna o nazwie LINK gdzie staramy się nakierować zwykłego odbiorcę muzyki na dane nagranie, gdzie może obejrzeć go, posłuchać czy nawet kupić.

To jeszcze nie ostatni etap integracji naszego systemu ze stronami www. Teraz kolej na radiowy monitoring, który się sprawdził, ale wymaga odświeżenia. Tego elementu nie widać z zewnątrz, ale ma służyć pilnowaniu zbierania wiarygodnych danych co grają polskie stacje radiowe

 

 

 

 

Exit mobile version