Sunday Scaries, PiCKUPLiNES - Chill Like That
SUNDAY SCARIES (fot.Joseph Morrison/Universal Music)

@wearesundayscaries,

 

Bardzo ładnie płynący kawałek tech house, z duża dramaturgią, wiele tu się dzieje. Fajna melodeklamacja.

Who is it?

Rozszyfrujmy zatem kto to?

Duet taneczny Sunday Scaries pochodzi z USA. Tworzą go Alex Hein i Will Ezell. Spotkali się na SoundCloud. Do tej pory Sunday Scaries zgromadziło ponad 15 milionów strumieni na różnych platformach i ponad milion słuchaczy miesięcznie. Wkrótce wyrobili sobie markę w kręgach uniwersyteckich i otwierali występy DJ Snake i Louis the Child w miastach takich jak Las Vegas i Cabo.

Duet wylądował swój pierwszy hit na listach przebojów Billboard Dance/Electronic dzięki ?Xtasy?, ale ma większy dorobek.

Dziś ?Chill Like That? stał się wirusem na TikToku, tworząc ścieżki dźwiękowe ponad 67,3 tys. nowych kreacji. W tym autorstwa znanych wpływowych osób, takich jak Charli D?Amelio, jej siostra Dixie D?Amelio i Andrea Posner.

Utwór wydaje się trafiać w idealne miejsce między klubowym hymnem, a popowym przebojem. Dlaczego?  Dzięki całej gamie głupkowatych chwytów i przytaczanych tekstów. Oto co śpiewa wokalista Sunday Scaries, Alex Hein w refrenie:

?Nie wiedziałem, że możesz się tak poruszać, tak dwustopniowo, naprawdę gładko?,  ?Cała noc schodź tak, odwróć się, spraw, żeby tak się odbijało?.

Dotarł do pierwszej dziesiątki na Spotify Viral 50 w kilkunastu krajach. W USA, Szwajcarii, Kanadzie, Australii, Danii, Niemczech, RPA, Austrii, Francji i Wielkiej Brytanii. Zadebiutował na piątym miejscu w USA i zadebiutował w pierwszej 25 na amerykańskiej liście przebojów Shazam

PiCKUPLiNES to dwóch DJ’ów, którzy skupili się na TikToku, bo tam wyrobili sobie markę  jako bradeazy & sam hutch.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sunday Scaries (@wearesundayscaries)