dj szkolenia
dj szkolenia

Szkolenia DJ skie to nasza tradycja, która trwa już 28 lat. Rozpoczynamy właśnie bardzo intensywny tydzień szkoleniowy, w którym  pod swoje skrzydła weźmiemy kolejnych ambitnych i pracowitych przyszłych DJ-ów, wodzirejów i prezenterów muzycznych. Dlaczego ten tydzień będzie tak wyjątkowy?
O tym w artykule poniżej.

Szkolenia DJ: PLAN

Nadchodzący tydzień będzie dla nas bardzo wymagający, ale jednocześnie wyjątkowy. Od 1996 roku nieustannie z zapałem i pasją szkolimy kolejne pokolenia profesjonalistów zajmujących się oprawą muzyczną. Następne 7 dni to aż dwa kursy szkoleniowe.

W najbliższą sobotę (15.06.2024) odbędzie się jednodniowe szkolenie dla początkujących pasjonatów muzyki, którzy pragną postawić swoje pierwsze kroki w świecie oprawy muzycznej.
W ciągu 12-godzinnego intensywnego kursu poruszymy wszystkie aspekty teoretyczne potrzebne w pracy DJ-a, nie zabraknie również zajęć praktycznych ze sprzętem. Jeżeli chodzi o szkolenia DJ to XLIX (49.) kurs DJ Promotion.

TAK BYŁO POPRZEDNIO⬇️

Niedziela to czas dla nas na przepakowanie i doładowanie jeszcze większej ilości sprzętu, szybkie podładowanie baterii i podróż w okolice Tomaszowa Mazowieckiego. Do Karolinowa nad Zalewem Sulejowskim, gdzie dzień przed rozpoczęciem szkolenia będziemy szykować się na przybycie kursantów.

Poniedziałek to początek naszego flagowego wakacyjnego szkolenia DJ skiego. Przez kolejne 5 dni będziemy zgłębiać wszelkie tajniki branży muzycznej, nie tylko tej stricte eventowej.

Okrągła Liczba

Podczas tej edycji szkolenia DJ skiego czeka na kursantów kilka niespodzianek, bowiem świętować będziemy wyjątkową okoliczność.

W 2024 po 28 latach organizujemy PIĘĆDZIESIĄTĄ edycje szkolenia DJ Promotion, na dodatek będzie to DZIESIĄTE spotkanie spod szyldu ZostanDJ.pl.

szkolenia dj
Tak było rok temu w czerwcu!

Rok temu w czerwcu była bardzo ambitna i pogodna ekipa! Już się cieszymy na ponowne spotkanie z częścią z Was! Specjalne muzyczne pozdrowienia dla Was

Ci z Was, którzy nas poznali wiedzą, że lubimy zaskakiwać. Podczas okrągłej edycji szkolenia DJ Promotion nie może być inaczej, w związku z tym przygotowaliśmy różne niespodzianki. Zdradzić możemy tylko, że podobnie do ostatniej edycji, będą do wygrania nagrody. W przeciwieństwie do zeszłego roku wygranych będzie więcej!

Na zakończenie pozostaje nam tylko podziękować wszystkim ambitnym uczestnikom tego projektu, niezmiernie cieszymy się, że chcecie podnosić poziom branży eventowej – DO ZOBACZENIA NA TRASIE!✅