T LOVE To chyba miłość jest, Uwierz w Mikołaja

Nowy utwór grupy T.Love mocno nas zaskoczył, bo ta legendarna grupa polskiego rocka, nieco odeszła od swojego muzycznego szablonu. W dodatku “To chyba miłość jest” ma szansę na tanecznych parkietach.

 

 

To nie jedyne zaskoczenie jakie serwuje nam grupa T.Love. Ich nowy utwór “To chyba miłość jest” ma taneczny rys i … traktuje o świętach Bożego Narodzenia. Czy nie za wcześnie? Tu znalazł się powód.

 

 

Muniek Staszczyk i koledzy prezentują już teraz świąteczny ?To chyba miłość jest?, ku zaskoczeniu fanów. Wynika to z faktu, że utwór znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu ?Uwierz w Mikołaja?.

A muzycznie bardzo nam się podoba, bo jest pogodnie, pozytywne i co najważniejsze dla nas – tanecznie. Prosta melodia ma zaakcentowany, prosty beat. Ale jeszcze jedna sprawa – kto wie czy nie kluczowa – powoduje, że ten utwór może “chwycić”.

Tym razem T.Love dodali do swojego charakterystycznego rockowego brzmienia odrobinę synth popowej “elektroniki”. Zabieg muzyczny dokonany bardzo delikatnie, a efekt jest znakomity. 👍👍👍👍

Już świątecznie

Jak śpiewa Muniek: ?kiedy pada śnieg, tulisz się jak dziecko?. Wzruszające, ciepłe historie i pełne dobrego humoru, bo  T.Love najnowszym singlem zaprasza do kina! Piosenka promuje film ?Uwierz w Mikołaja?.

Komedia ?Uwierz w Mikołaja? jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska (?Miszmasz czyli Kogel Mogel 3?, ?Och, Karol 2?), a za kamerą stanęła reżyserka Anna Wieczur (?Koniec świata czyli Kogel Mogel 4?).

W filmie znalazła się pełna gwiazd obsada: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.