talk to me gromee catali

Cool Me Down” ciągle jest popularny, ale Gromee narzucił sobie (i swoim fanom) duże tempo w wydawaniu swojej muzyki. Tym razem przeskakuje w inne klimaty i wynajduje nieznaną nam wokalistkę.

 

Gromee nawiązuje kolejną międzynarodową współpracę! Tym razem łączy siły z CATALI w nowym singlu „Talk to Me”, którego fragment przedpremierowo pojawił się na Tik Toku!

„Talk to me” to klasyczny Funky House, a w tym przypadku połączenie muzyki Disco z lekkim beatem House, choć fani tej muzyki mogą się oburzyć na takie stwierdzenie. Od rasowej muzyki House Andrzej jeszcze stroni (choć ją lubi), bo wiadomo, tu decydują realia rynku. Ale kto wie …

O Gromee już tyle napisaliśmy, że lepiej będzie skupić się na nieznanej nam dziewczynie, która mu towarzyszy.

CATALI

, a właściwie Catalina Schweighauser, jest 26-letnią artystką amerykańskiego, holenderskiego, szwajcarskiego i włoskiego pochodzenia mieszkającą w Amsterdamie. Studiowała muzykę współczesną w Guildford w Anglii. Jej styl muzyczny to wybuchowa mieszanka chwytliwych utworów i silnego kobiecego wokalu. Pop, dance i house to główne gatunki artystki, a teksty są jedną z jej mocnych stron.

Ma na koncie topowy utwór #1 „Ze Huilt Maar Ze Lacht” Maana w holenderskich stacjach radiowych. Do innych znanych kawałków artystki należą dwie piosenki w filmie „F*ck de Liefde” (trzeci najlepszy holenderski film roku 2019), do którego napisała i nagrała wokale. Ostatnio tworzyła także muzykę do różnych musicali i filmów.

Na arenie międzynarodowej zdobyła do tej pory uznanie między innymi pisząc dla serialu NBC „I Feel Bad”, jednocześnie pracując nad tekstami dla kandydatów The Voice z różnych krajów. Współpracowała z artystami z całego świata, między innymi z Avą Max.

Jej najnowsze wydawnictwa to „Banana” odnoszącego sukcesy niemieckiego artysty Davida Puenteza oraz utwór „Schat Ik Ben Ok” Emmy Heesters. CATALI może się również pochwalić współpracą z LNY TNZ, DJ-em znanym na Holenderskiej scenie EDM, z którym nagrała kawałek „Secrets”.