James Alexandr, OnaCity, Tom Franke, DJ Vartan & Techrasher, MelyJones

dirty palm, testify James Alexandr, OnaCity

W dzisiejszym naszym tygodniowym przeglądzie premier House Music polecamy Wam wyjątkowo skoczne kawałki. Niektórzy zupełnie nieznani, ale gwarantujemy ich jakość👍. Przekonajcie się sami. Oto James Alexandr, OnaCity, Tom Franke, DJ Vartan & Techrasher i MelyJones & Charles B & Coopex.

 

Muzyka House z Australii, Brazylii, Niemiec, Rosji i Francji. Co łączy te pięć utworów? Znakomita jakość produkcji i ich potencjał idealnie pasujący na nasz polski, nie tylko klubowy dancefloor. Kolejność przypadkowa, ale zobaczcie na początek kolejną dobrą robotę z Australii w wykonaniu James Alexandr, a potem coś świetnego latynoskiego Onacity.

Zupełnie nieznane, ale jakie 💥👍

 

James Alexandr to nieznany u nas producent z Sydney, z Australii. Właśnie dotarły do nas dwie jego ostatnie. To “Gotta tell You” i “Testify (In Your Body)” [Vicious] . Ten drugi zdecydowanie przypadł nam do gustu. Ten lekko tech house’owy kawałek z damskim soulowym wokalem i pływającym rytmem może znacznie ubarwić wasz set.  Dużym plusem jest ciekawie “wykręcony” lajt motyw.

Jak widać Australia to nie tylko Timmy Trumpet. Sprawdźcie to koniecznie!

 

Oto fajnie pompujący house. “Destino” [Sirup/ No Definition] to kawałek w latynoskim języku i dawką egzotyki. OnaCity to tajemniczy projekt, ale udało się nam ustalić, że to prawdopodobnie wokalistka. Producentem utworu jest niejaki AHMEDU ZZAMAN.

Polecamy ten kawałek, bo idzie świetnie ! Posłuchajcie w środku utworu.

 

“Intoxicated” [ZYX Music] to bardzo udany kolaż vocal house z prostą i melodyjną stylistyką dance. W efekcie dostajemy bardzo przebojowy kawałek.

Tom Franke aka Thomas Eduardo Franke, to producent z Niemiec. Nam nieznany, ale w swoim kraju już tak, bo wydaje już 10 lat. Od razu słychać, że facet wie co to jest House Music.

Gdy usłyszycie kolejny nowy kawałek tego rosyjskiego duetu DJ Vartan & Techrasher od razu powiecie “wow”. “No more” [Which Bottle]. Lekko funkujący vocal house p[okazuje, że producenci dbają o każdy detal brzmieniowy. Do tego dochodzi bardzo dobry wokal.

 

MelyJones to producent ze Szwajcarii znany nam z mocniejszych produkcji house. Pisaliśmy o nim nie raz. W nowym utworze “Do You Remember” [Heartfeldt / Spinnin] wspomaga go nieznnay nam Charles B.

Efekt ich pracy zremiksował nieznany nam utalentowany francuski producent Coopex (2,2 mln słuchaczy miesięcznie) nadaje swój zręczny charakter melodyjnemu kawałkowi. Utwór jest niezwykle podnoszącym na duchu skrzyżowaniem dance-popu, uzupełniającym płynną harmonię wokalną z niezaprzeczalnie skocznym rytmem.

Coopex znany jest z takich utworów jak „Redemption” i „Faded”, a także jego skocznym basowym podejściem do kultowego „Smells Like Teen Spirit”.