jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Timbaland powraca i remiksuje utwór Jacob Banks

Timbaland powraca i remiksuje utwór Jacob Banks

Timbaland największe sukcesy odnosił dekadę temu. „Give it to me”i „The way I are” to tylko dwa tytuły jego wielkich hitów. Teraz Timbaland powraca i remiksuje utwór Jacob Banks ‚a w utworze „Unknown (To You) Timbaland Remix”.

 

Podkręcone tempo i charakterystyczny futurystyczny beat legendarnego producenta pięknie uwydatniły przekaz emocjonalny kompozycji i imponujący wokal nigeryjskiego wokalisty. Remixem już się zachwyciły zagraniczne media.

Niezmiernie pasjonuje mnie współpraca ze wschodzącymi artystami, będącymi głosem przyszłego pokolenia i Jacob jest z pewnością jednym z nich. Ma niewiarygodny talent i jak tylko usłyszałem Unknown (To You)’ wiedziałem, że musimy się spotkać” – zachwyca się Timbaland.

Wokalista nie pozostaje mu dłużny, dodając, że producent „stoi za jednymi z najważniejszych przebojów generacji i miał ogromny wpływ na moją twórczość. Unknown (To You) ma dla mnie wielkie znaczenie i możliwość pracowania nad nim z Timbalandem była prawdziwym zaszczytem.”

 „Unknown (To You)”, będący pierwszym utworem z nadchodzącego albumu muzyka, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Essence ogłosił Jacoba jednym z „siedmiu nowych piosenkarzy R&B, których należy koniecznie sprawdzić”, zaś PAPER podsumował, „gdy Jacob Banks śpiewa, ty słuchasz”. Pigeons & Planes docenili zaś „zachwycający” klip do utworu, który opowiada o tym, jak trudne bywa dla mężczyzn okazywanie uczuć.

Jacob ma za sobą serię letnich występów festiwalowych. Muzyk nie zwalnia jednak tempa i jest aktualnie w trasie koncertowej po Europie. Z początkiem listopada ruszy amerykańska część trasy, z którą muzyk zawita m.in. do kultowego The Roxy Theatre w LA. W ciągu miesiąca Banks odwiedzi 21 miast w Stanach i Kanadzie. Na wiele koncertów już wyprzedały się bilety!

Foto Grace Rivera

Oto entuzjastyczne recenzje mediów z USA:

Jacob Banks jest przesiąknięty amerykańskim bluesem i gospelem; potrafi wydać z siebie niskie, przenikliwe dźwięki jak również przypierający do muru growl THE NEW YORK TIMES

Przyprawiający o dreszcze soul THE FADER

Genialne połączenie soulu i rapu MTV UK

Zabójcza kombinacja nu-school i soul COMPLEX UK 

Elektryzujący AFROPUNK 

Przedstawia muzykę duszy współczesnemu młodemu pokoleniu VOGUE

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze