EDM PROMO krimsonn

W tym tygodniu mamy sporą dawkę mocnej muzy EDM i to w różnych gatunkach, od tych melancholijnych Trance po hardstylowe odloty. Polecamy utwory: dobrze nam znanego Timmy Trumpet i mało znanych producentów czyli Cheyenne Giles & ZOOTAH, Storm, Curbi & Hasse de Moor i The Green Point.

 

 

 

 

 

 

Timothy Jude Smith lepiej znany jest pod pseudonimem, Timmy Trumpet, jest australijskim muzykiem, DJ-em, kompozytorem i producentem muzycznym, tworzącym Electro House, Hardstyle, Psy-Trance, a właściwie jeszcze szerzej jeśli chodzi o EDM.

“Everybody in the party”, w kooperacji z debiutantami 22Bullets (producent z Tajlandii Varun Sony) i raper Ghost, to przebojowy kawałek trochę przypominający hity Basshunter. Dużo tu się dzieje.

 


Duet producencki ZOOTAH (Elias Grauss, Sean Driver) nagrał utwór z Cheyenne Giles. Bardzo atrakcyjny kolaż dźwięków  i sampli wokalnych.

 


To już kolejny udany kawałek tego producenta Storm. “Superman” zawiera sporo sampli zarówno brzmieniowych jak i wokalnych.

 


https://www.youtube.com/watch?v=V-BlihFn5io

Curbi to brytyjski producent Toby Curwen-Bingley. Możecie go znać już z wielu utworów, m.in. Lucas & Steve, Quintino czy Kris Kross Amsterdam. “Utwór “Alcoholic” – wyprodukowany w kooperacji z u nas nieznanym Hasse de Moor – to taki muzyczny żart i znakomicie spreparowana energetyczna mieszanka elektronicznych, głównie hardstylowych, brzmień

 


https://www.youtube.com/watch?v=wS90X9GaXYQ

Czy uplifting Trance powróci na dobre? Może jeszcze nie teraz, ale powoli powraca do łask odbiorców. Oto przykład  – Utwór “Better world” to połączenie melodii i dawki mocnej energii. The Green Point producent z Drezna, w Niemczech. Utwór wydał label Terminal 1 Recordings.