TONI BRAXTON powraca po przerwie

O Toni Braxton już prawie zapomnieliśmy, a tu niespodzianka. Artystka powraca nie w postacie odświeżonego hitu, ale z nową piosenką. Zapowiada także na 2018 rok cały nowy album. A więc, TONI BRAXTON powraca po przerwie! Remiksy już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Toni Braxton dzięki utworowi “Unbreak my heart” otworzyła sobie drzwi do wielkiej kariery. Tą piękną piosenką radio i DJs grają do dziś, bo powstały swego czasu liczne remiksy oryginału. Potem wokalistka próbowała jeszcze kilkakrotnie powtórzyć wielki sukces jej hitu, ale bez skutku. Nagrywała wówczas dla firmy Arista (BMG). Teraz zmieniła firmę na Universal Music. Dzisiaj dostajemy promo jej nowego utworu i informację o jej najnowszym albumie.

Jej pierwszy od siedmiu lat solowy album ma ukaże się na początku 2018 roku. Ma nosić tytuł “Sex & Cigarettes”.  Jej dyskografię solową otworzył w 1993 roku album „Toni Braxton” , a zamyka wydany w 2010 roku album “Pulse”. W 2014 roku Braxton wydała wspólnie z Babyfacem krążek “Love, Marriage, Divorce” 

 

To zapowiadane nowe wydawnictwo promuje go singiel „Coping”. O tym,że wydawca bardzo poważnie podchodzi do promocji powrotu Toni Braxton świadczy między innymi paczka remiksów przygotowanych na promo dla DJs. Autorem jednego z remiksów jest nasz ziomek Tom Swoon.  Trzy remiksy są w klimatach vocal house. Najciekawszy to Disco Killerz, oraz dwa dedykowane do big rooms, w klimacie progressive house. Tu mamy StadiumX remix i Toma Swoon.

 

Oto komplet wersji:

  • Eden Prince Remix
  • Paris & Simo Remix
  • Stadiumx Remix
  • Tom Swoon Remix
  • Disco Killerz Remix