DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA Jonasu i Georgia Ku – TROUBLE 👌 świetny wokal i przebojowy riff

Jonasu i Georgia Ku – TROUBLE 👌 świetny wokal i przebojowy riff

Ta dziewczyna ma świetny wokal 👍 Georgia Ku znów się pojawia, ale tym razem utwór jest  nieco inny. Jaki? Poczytajcie niżej.

 

 

Ten utwór nie ma w sobie jakichś letnich czy wakacyjnych brzmień, a mimo to polecamy go. Nazywa się “Trouble”. Wyprodukował go znany nam już producent Jonasu, a śpiewa go Giorgia Ku. Poznajcie szczegóły.

 

Jonasu to producent, który dał się poznać ze swojej najlepszej strony gdy tworzył w klimacie Tropical house kawałek pt. “Wannabe”. Z czasem poszedł w innym kierunku house, na pograniczu z prostymi liniami melodycznymi dance.

Taki też jest ten nowy kawałek “Trouble”. Producent oparł go na wygrywanej linii basowej oraz gdzieś w tle oldschoolowe piano house. Stworzył taką swoją odmianę tzw. UK House. Mówi zresztą o tym niżej. Słychać tu dbałość o jakość brzmienia. No i utwór jest energetyczny, co w potoku mnogości tanecznych , ale smętnych utworów, jest plusem.

I ten świetny wokal. To wschodząca angielska wokalistka i autorka tekstów Georgia Ku. Występowała w utworach takich jak ?So Close? NOTD i Felixa Jaehna, Alana Walkera i była współautorką światowych hitów, w tym ?Scared To Be Lonely? Duy Lipy i Martina Garrixa.

Jonasu mówi o pracy

  • Wspaniale bawiłem się z Georgią i Rory w Londynie, kiedy pisaliśmy ?Trouble?. Poznałem Georgię tego dnia, od razu doszliśmy do porozumienia i zaczęliśmy rozmawiać o naszym życiu. Szybko wdaliśmy się w rozmowę, o tym, jak czegoś chcemy, wiedząc, że nie jest to dla nas dobre, i nadal idziemy na całość. To był ten moment, w którym narodziła się piosenka i sama napisała się w godzinę.dodaje: ? Pracowaliśmy w niesamowitym studiu w Londynie, z mnóstwem starych instrumentów ? Był tam stary Wurlitzer ? po prostu zacząłem grać jakieś oldschoolowe progresje akordów disco i linie oktawowego basu. Georgii bardzo się to spodobało, więc stały się podstawą utworu. Zamiast kolejnej melodii dyskotekowej, moją wizją było coś skocznego, ale brzmiącego świeżo. Georgia jest niesamowitą wokalistką i ma idealny głos do tej piosenki, więc kiedy nagrywaliśmy, oboje uznaliśmy, że brzmi to naprawdę dobrze….

O nieznanego na top

Naprawdę nazywa się Jonas David Kröper. Ten niemiecki multiinstrumentalista i producent wkrótce dołączy do elity producentów muzyki tanecznej. Ma na koncie ponad 1,5 miliarda odsłuchów na całym świecie, od pisania tekstów po produkcję.

Jego osiągnięcia jako autora piosenek obejmują światowy przebój ?Post Malone (feat. RANI)? Sama Feldta oraz ?Don?t Be Shy? Tiesto i KAROL G, które zgromadziły miliony streamów na całym świecie. Zadebiutował pod koniec 2019 roku, wydając ?Black Magic?, który ugruntował jego pozycję w branży.

Dzięki ?Black Magic? Jonasu zdobył swoją pierwszą nominację do nagrody BRIT za ?Międzynarodową piosenkę roku? w 2021 roku, osiągnął również 3. miejsce na oficjalnej liście Top 40 singli w Wielkiej Brytanii.

 

 

 

Exit mobile version