DJ Raport blog
Home PODCAST TUJAMO DJ SET w podcaście AFTER WEEKEND #057 i premiery

TUJAMO DJ SET w podcaście AFTER WEEKEND #057 i premiery

Tego seta powinien posłuchać przynajmniej każdy adept sztuki didżejskiej 👌, bo to idealny wzorzec poglądowy jak perfekcyjnie miksować. Oprócz gościnnego seta, jak zwykle znajdziecie porcję polecanych przez nas premier.

 

Zanim posłuchacie Tujamo Dj seta w naszym podcaście jak zwykle dawka najciekawszych tanecznych nowości tygodnia. Dziś w rolki głównej Smolasty, bo usłyszycie jego premierowy kawałek “Sezon” oraz “Pijemy za lepszy czas” w ekskluzywnym remiksie Brave x Beathunter Remix.

 

 Imanbek & BYOR,  RetroVision, Morten i Steve Forest to producenci, których nowe utwory usłyszycie w 57 odcinku After Weekend. Oprócz tego pojawi się całkiem spora liczba nieznanych u nas nazwisk. To m.in. Le Boeuf & J.None , którzy odświeżyli przebój Dante Thomasa “Miss California”.
Będzie też “Drop That Low” (Tujamo’s Secret Weapon 2022) czyli remiks gościa tego podcastu.

Tujamo dj set

Przypomnijmy, że ten producent z Niemiec ostatnio zaskoczył nas bardzo dobrym remiksem (Tujamo’s Secret Weapon 2022) swojego własnego utworu. Wygrał w naszym plebiscycie na najciekawszy remiks sierpnia 2022.

Matthias Richter stał się aktywny w branży muzycznej już w 2005 roku, ale my pierwszy raz usłyszeliśmy o nim w 2011 roku. Zrobił wtedy kilka niezłych remiksów klasyków, m.in. “I Gotta Let You Go” (Peter Gelderblom) i “Toca’s miracle” (Fragma).

Na chwilę obecną nasze statystyki pokazują, że w polskich klubach najlepiej przyjał się jego kawałek “Drop It” (2019, z Lukas Vane) i “remiks “WTF“, dla Hugel ft. Amber Van Day, z tego samego roku.

Tujamo dj set polecamy zwłaszcza nowicjuszom, którzy poszukują wzorca do miksowania. Produicent nie tylko robi to dynamicznie, technicznie perfekcyjnie, ale zmienia style, brzmienia. Słyszymy całkiem mocne kawałki future, progressive house, w środku chwilę hip hopu, a przy końcu seta coś w stylu klasycznego piano house.

 

 

 

Exit mobile version