DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI TWISTED MIND 🔥 Purple Disco Machine rozpoczyna kolejny etap kariery

TWISTED MIND 🔥 Purple Disco Machine rozpoczyna kolejny etap kariery

Purple Disco Machine (fot. Sony Music)

Producent rozpoczyna kolejny etap z dwóch powodów, o których piszemy niżej. Oto premierowy Purple Disco Machine, a przy okazji dowiadujemy się jaki będzie i kiedy się pojawi kolejny jego utwór.

 

W „Twisted mind” Purple Disco Machine tym razem dobrał sobie inną wokalistkę niż wcześniej. To Szwedka Agnes Emilia Carlsson, którą znamy z wielu utworów solowych, ale też dla takich artystów jak Avicii w „Tough Love”, z 2019 roku. U nas znamy ją głównie z hitu „Release me„.

 

„Twisted mind” przypomina nam chwilami nieco … „Hot stuff” (słychać nawet taki tekst!) Donny Summer, ale potem producent idzie swoją linią melodyczną. Bardzo miękki i wręcz płynący beat powoduje, że znakomicie się go słucha, a nie tylko tańczy. Ot cały On.

Tym utworem producent otwiera jakby kolejny etap swojej kariery, bo nie znajdujemy go na ostatnim albumie. Ale jest jeszcze jeden powód, aby taki sądzić.

Wchodzi na światowy rynek

Do tej pory była Europa. Teraz, po udanej europejskiej kampanii albumu „Exotica”, Tino Piontek rozszerza współpracę z Sony Music/Columbia Records na rynek światowy, m.in. Australię.

Globalny sukces drezdeńskiego DJ-a rozpoczął się w Berlinie w 2017 roku, kiedy to Sony Music Germany podpisało europejski kontrakt z artystą.

Swoim optymistycznym i nowoczesnym brzmieniem disco Purple Disco Machine szybko zachwycił fanów na całym świecie.  Wyprodukował wiele remiksów dla kilku największych światowych gwiazd, w tym dla Diplo, Dua Lipy i Marka Ronsona. Wygrywał – nie raz – nasz plebiscyt na najlepszy remiks.

Obecnie ma na koncie ponad miliard streamów. „In the Dark” od sześciu tygodni zajmuje 1. miejsce na niemieckich listach przebojów i jest czwartym radiowym hitem PDM, zaraz po „Dopamine”, „Fireworks” i „Hypnotized”. Na Polish Dance Chart był w top 10 oraz niedawno dwa razy nr 1 na Airplay Dance Chart.

Purple Disco Machine przygotowuje się właśnie do premiery nowego singla „Wake Up!”, który ukaże się już 3 czerwca. Drezdeński DJ i producent po raz pierwszy zaprezentował utwór na swoim uznanym koncercie podczas Coachelli.

To pierwszy z wielu nowych utworów, które niedługo nadejdą. Jego wydawnictwom towarzyszyć będą także głośne występy na żywo na festiwalach, takich jak Lollapalooza, Parookaville, Tomorrowland i nie tylko.

 

Exit mobile version