Home AKTUALNOŚCI Ultra Party Camp DJ Contest 2020.Prześlij swój set!

Ultra Party Camp DJ Contest 2020.Prześlij swój set!

DJ Promotion zaprasza do wzięcia udziału w konkursie “DJ Contest – Ultra Party Camp” na najciekawszy set “Ultra Mix”. Należy przygotować 20-minutowy miks i wgrać go na jedną z platform. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody i możliwość promocji siebie jako Didżeja. Warto spróbować, zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

O imprezie

Ultra music fesvival ultra party camp 2020Cała impreza “Ultra Party Camp” to wielkie przedsięwzięcie logistyczne związane z największym klubowym eventem na świecie, bo to ponad 2 mln uczestników od początku istnienia Festiwalu. Podczas ostatniej edycji w Miami bawiło się 165 000 miłośników muzyki klubowej z wszystkich kontynentów. Pionierskie rozwiązania, najlepsze gwiazdy, oprawa oraz klimat powodują, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych wydarzeń muzycznych.

W tym roku Europe odbędzie się w Park Mladeži w chorwackim Splicie. Planowana liczba uczestników w tej edycji to 80 000 osób z całego świata. Jedynie z Party Camp będziecie mieli możliwość uczestniczyć w niezapomnianej muzycznej podróży. Sam wyjazd to nie tylko karnet wstępu na Event ale kompleksowy produkt, czyli m.in zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, opieka pilota oraz co najważniejsze gwarancja niezapomnianych wrażeń i bezpiecznej podróży.

 

DJ contest na Ultra party Camp (UPC)

W ramach imprezy “Ultra Party Camp” przygotowano specjalnie dla Didżejów dodatkową atrakcję i możliwość zgarnięcia nagród. Główna  to wyjazd do CHORWACJI 💥💥💥 (bezpłatnie wszystkie świadczenia turystyczne: transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, bilet wstępu na Ultra Europe 2020) + występ na imprezie “After Ultra Party Camp”.

Weź udział w zawodach organizowanym przez Party Camp i DJ Promotion. Wygraj darmowy wyjazd dla siebie oraz zniżkę dla osoby towarzyszącej połączony z uczestnictwem w festiwalu Ultra Europe w Splicie w Chorwacji, zabawą w kilku innych pięknych miejscach oraz zagraniem seta na imprezie Ultra Party Camp w Chorwacji!

Oto pula nagród.

  1. Zwycięzca konkursu otrzymuje darmowy wyjazd (bezpłatnie wszystkie świadczenia turystyczne: transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, bilet wstępu na Ultra Europe 2020) oraz zniżkę w kwocie 200 zł na wyjazd na imprezę dla osoby towarzyszącej oraz możliwość zagrania seta na imprezie After.
  2. II miejsce otrzymuje zniżkę w kwocie 500 zł na wyjazd ULTRA PARTY CAMP 2020
  3. III miejsce otrzymuje zniżkę w kwocie 400 zł na wyjazd na imprezę
  4. Każdy DJ, którego zgłoszenie przejdzie do II etapu otrzymuje zniżkę w kwocie 300 zł na wyjazd na UPC 2020
  5. Każdy DJ, który zgłosi się do konkursu, a nie przejdzie do II ETAPU otrzyma zniżkę w kwocie 200 zł na wyjazd ULTRA PARTY CAMP 2020

 

Ultra Party Camp Etapy konkursu

#ETAP 1

 • Nagraj swój konkursowy Ultra mix (max 20 MIN) do 15.03.2020
 • Wstaw go na platformę platforma soundcloud, mixcloud lub hearthis.com
 • Wyślij zgłoszenie na adres: djcontest.ultrapartycamp@gmail.com 
 • Spośród wszystkich poprawnie nadesłanych zgłoszeń ekipa DJ Promotion oraz ekipa UPC wybiorą od 10 do 15 najlepszych zgłoszeń wg. własnych kryteriów, którzy przejdą do 2 etapu

#ETAP 2

 • Wstaw grafikę konkursową oraz własny opis o udziale w konkursie na swój profil FB (ustaw grafikę jako widoczną publicznie)
 • Od 17.03.2020 zwycięskie sety z I etapu zostaną opublikowane na fanpage UPC
 • Zdobądź jak najwięcej polubień, komentarzy i udostępnień pod własnym setem konkursowym na stronie UPC.
 • Spośród 5 najlepiej i najczęściej ocenianych, komentowanych konkursowych miksów, wybierzemy finałową trójkę “DJ Contest 2020”, którzy przejdą do III etapu

#ETAP 3

 • Spośród 3 najlepiej i najczęściej ocenianych wybieramy zwycięzcę “DJ Contest 2020” oraz II i III miejsce

 

 

SKORZYSTAJ Z NASZEGO KODU RABATOWEGO I ODBIERZ 100PLN ZNIŻKI NA WYJAZD JUŻ TERAZ!

Podczas składania rezerwacji podaj kod: DJPROMOTION

Zniżka dostępna dla każdego po wpisaniu w/w kodu.

 

 

 

Zobacz Polish DJs Chart 2019

 

 

 

 

Exit mobile version