DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA UNCONDITIONAL – Dillon Francis i 220 KID. Czy to czegoś nie przypomina?

UNCONDITIONAL – Dillon Francis i 220 KID. Czy to czegoś nie przypomina?

Ostatnimi czasy muzyka House weszła do mainstreemu, czego efektem są utwory z typowo dance’ową linią melodyczną, ale jednak w klubowej stylistyce. Tak jest z “Unconditional”. Czy on Wam czegoś nie przypomina? Przy okazji zobacz Dillon Francis Top 10.

 

DJ Dillon Francis do tej pory nie miał w Polsce jakiegoś szczególnie wielkiego przeboju. Według naszych statystyk najlepiej przyjęty był jego remiks utworu Maroon 5  “memories”. Producent jednak zgromadził w serwisach streamingowych imponujące, milionowe, wyniki. Przez DJ’ów uznawany jest za protoplastę stylu Moombahton. Jest spora szansa,że jego najnowszy kawałek ?Unconditional?, z gościnnym udziałem brytyjskiego producenta 220 KID (odpowiedzialnego m.in. za hitowy remiks ?Wellerman? Nathana Evansa) oraz wokalisty Bryn’a Christophera.

Dillon Francis i koledzy serwują nam typowy brytyjski vocal House, w tej lżejszej odmianie, z charakterystycznym zaśpiewem, który tu robi najważniejszą “robotę”.

Ładnie wypada tu wokal. To Bryn Christopher – głos znany z ?No Therapy? Felixa Jaehna.?Unconditional?  to przedsmak nadchodzącego pełnowymiarowego projektu producenta. A na okładce znalazła się fotografia z rodzinnego archiwum Francisa ? to zdjęcie jego babci i dziadka.

Jak mówi Dillon:

 • Nagraliśmy ?Unconditional?, by dać każdemu kawałek radości i zabawy. Piosenka powstała w lockdownie i rozpoczęła proces nagrywania albumu. Nie mogę się doczekać premiery!Autorami utworu są Dillon Francis, 220 KID, MNEK i Kolidescopes, a w singlu słyszymy wokal Bryna Christophera. ?Unconditional? to klasyczny kawałek house?owy w najlepszym tego słowa znaczeniu.

 

O Dillon Francis

Dillon Francis debiutował w szeregach dużej wytwórni w 2014 ?Money Sucks, Friends Rule?, a wydany rok później mixtape ?This Mixtape is Fire? dotarł na szczyt listy Billboard Top Dance/Electronic Albums Chart. W 2018 ukazał się drugi album artysty, ?WUT WUT?, jak również program komediowy ?Like and Subcribe? zrealizowany we współpracy z Funny or Die. W 2019 światło dzienne ujrzał mixtape ?Magic is Real?.

Czy to Wam czegoś nie przypomina? Tak, nam Eda Sheeran’a. 

Dillon Francis Top 10

 1. Maroon 5 Memories Dillon Francis Remix
 2. Dillon Francis feat. Major Lazer & Stylo G We Make It Bounce Original Mix
 3. Residente + Dillon Francis Sexo Radio Mix
 4. J Balvin & Willy William Mi Gente Dillon Francis Remix
 5. Dillon Francis, Evie Irie Be Somebody Dillion Francis VIP Remix
 6. Miley Cyrus Malibu Dillon Francis Remix
 7. Halsey Bad At Love Dillon Francis Remix
 8. CSS feat. Bobby Gillespie Hits Me Like A Rock Dillon Francis Mix
 9. Calvin Harris Feel So Close Dillon Francis Remix
 10. Dillon Francis, Evie Irie Be Somebody XIE Remix

 

Exit mobile version