DJ Raport blog
Home PREMIERY Van Buuren, Mark Bale, Allensave, Jordan Clay, Brawo > EDM TYPY

Van Buuren, Mark Bale, Allensave, Jordan Clay, Brawo > EDM TYPY

Jeden mega znany, a cała reszta nie, ale zapewniamy, że muza ciekawa. Oto premiery, które Wam polecamy: Armin Van Buuren, Mark Bale & Sam Collins, Allensave, Jordan Clay i Brawo & FONTI.

 

Oto kolejny raz możemy pochwalić producentów mocniejszej muzy EDM. Często są to nieznani nam producenci. Oto przykłady. Na początek jednak ktoś kogo nie trzeba przedstawiać.  Armin Van Buuren miło nas zaskakuje w swoim nowym utworze pt. “I need You to know”. Można powiedzieć , że wraca nim do swoich korzeni czyli muzyki Trance.

 

Można powiedzieć, że coś takiego już było, ale było to dawno, więc to tylko na plus. Armina wspomaga Nicky Romero (Nick Rotteveel van Gotum) oraz mało znany wokalista Ifimay.

 


Niemieccy producenci Mark Bale (Marco Fricke) i  Sam Collins zrobili kawałek “Block Party”, który może się Wam spodobać. Widać,że panowie podeszli na luzie i zrobili całkiem oryginalny i wesoły utwór.

 


 

Włoski duet producentów Allensave powraca ze swoim utworem “Nasty”, który bardzo pozytywnie nas zaskakuje. Jest to mieszanka różnych pomysłów. Chwilami słyszymy typowy House, aby za chwile zrobił się Big Room sound. Całość oparta na tribalowym brzmieniu.

 


Jordan Clay – Right Time by Future Soundz

 

Jordan Clay  to szwajcarski DJ / producent , który debiutuje z tym właśnie utworem “Right time”. Bardzo fajny wokal i dobrze wpleciona w niego muza.

 


Brawo – producent z Włoch, którego możecie znać z utworu ?Falling Down? powraca z ?Come On?, przeróbką utworu Javi Mula z 2009 roku, o tej samej nazwie, we współpracy z włoskim DJ-em i producentem Fonti.

 

 

Zobacz poprzednie EDM PROMO

 

 

 

Exit mobile version