DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA VESSBROZ & IAN STORM co oni zrobili z Boney M.⚡🚀😅😅

VESSBROZ & IAN STORM co oni zrobili z Boney M.⚡🚀😅😅

To chyba jedna z najdziwniejszych wersji hitu Boney M. Część słuchaczy pewnie by nie skojarzyła, że utwór pt. “Crazy Like A Fool” stworzony przez duet Vessbroz & Ian Storm powstał na motywach słynnego utworu. Wyjaśniamy w czym rzecz.

 

Wow, ale oni nawyrabiali! Mieliśmy już różne pomysły w wykorzystaniu “Dady Cool”, ale ten wydaje się jeszcze inny i nie mniej ciekawy. Producenci Vessbroz, Ian Storm oraz odpowiedzialny za produkcję Ron Van den Beuken, pocięli “Dady Cool” i… poukładali po swojemu. Bardzo fajnym pomysłem jest loop słyszany w tle , wyraźnie inspirowany klasykiem rocka.

Bros Armia & Arsham, aka Vessbroz to dwa Irańczycy mieszkający w Holandii. Ich utwory znamy od dwóch lat, ale do tej pory żaden nie zrobił przysłowiowego szału. Ian Storm to szef znanego labela Storm Music group. Możecie go kojarzyć z przeróbki “Jeanny“, z Harris & Ford i SilkandStones.

 

Dla przypomnienia przypominamy oryginał, dla łatwiejszego porównania, co producenci “wykręcili”. O utworze pisaliśmy już nie raz.

A “Crazy Like A Fool” oryginalnie w studio zaśpiewał twórca Boney M czyli Frank Farian. Zobaczycie to na tym filmie.

 

 

Exit mobile version