Walker Racing League alan walker

Norweski mega producent Alan Walker wydaje dziś EP-kę czyli taki mini album i jak już wiemy zmienia styl, który nam się bardziej podoba. Co zawiera ?Walker Racing League? ?

 

Producent imał się już właściwie wszystkich stylów, byle by sprostać przynajmniej w przybliżeniu sukcesowi “Faded”. To był Future Pop. Teraz ku naszemu miłemu zaskoczeniu zainteresował się muzyką House, choć nie zapomniał o brzmieniu Future. Dowodem jest ostatni utwór “Finish Lines”. A efekt ten fascynacji czy po prostu zainteresowania przedstawił na mini albumie “Walker Racing League”.

Właściwie większość utworów znamy. Z tych zainteresowanie DJ’ów wzbudził “Sweet Dreams“, z Imanbekiem. Ale okazuje się, że Alan poszedł jeszcze dalej w House Music.

O tym utworze pisaliśmy już. Natomiast pewnego rodzaju finałem publikowanych od początku 2021 roku utworów jest ?Running Out of Roses? z udziałem piosenkarza Jamie Millera, którego singiel ?Here?s Your Perfect? zgromadził właśnie 250 milionów streamów.

 

Jak widać ten utwór utrzymany jest w bardzo tanecznej stylistyce dance-pop-house.

Jamie opowiada o współpracy:

  • ?Gdy Alan i jego zespół przysłali mi fragment ?Running Out of Roses?, wiedziałem, że będzie to największy moment w mojej muzycznej karierze! Podziwiam Alana, odkąd byłem dorastającym w Cardiff nastolatkiem. Moje życie całkowicie odmieniło się dzięki jego wierze we mnie i w ten utwór. Jestem dumny, że mogę dołączyć do teamu; nie mogę się doczekać, aż świat doświadczy tego niesamowitego singla!?.

    Sam Alan Walker mówi

  • ?Jestem podekscytowany wydawaniem mojej pierwszej EP-ki z udziałem wielu wspaniałych artystów i przyjaciół. ?Walker Racing League? to jeden z długo oczekiwanych projektów, ponieważ zawsze bardzo interesowałem się samochodami. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą nowy utwór ?Running Out of Roses? z niezwykle utalentowanym Jamiem Millerem, którego głos idealnie współgrał z piosenką?.Reasumując, można mieć pewien niedosyt, że Alan Walker mający na swoim koncie ponad 130 milionów obserwujących i 50 miliardów streamów nie przygotował czegoś obszerniejszego, a tylko wydawnictwo jakby zamykające roczny etap jego działalności. Pewnie nie ostatni. Dziś już wiemy, że właśnie wydał swój kolejny utwór “Paradise”.

?Walker Racing League? – zawartość

1. Jump Start ? Alan Walker (Intro)
2. Running Out of Roses ? Alan Walker, Jamie Miller
3. Don?t You Hold Me Down ? Alan Walker, Georgia KU
4. Sweet Dreams ? Alan Walker & Imanbek
5. Space Melody (Edward Artemyev) ? Alan Walker & VIZE
6. Finish Lines ? Alan Walker (Outro)