DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA WATTS INDA HOUSE👍oryginalna mieszanka House music z jamajskimi klimatami

WATTS INDA HOUSE👍oryginalna mieszanka House music z jamajskimi klimatami

Oto bardzo fajny premierowy kawałek, który dotarł do nas z Francji. Jego angielski tytuł nie wymaga nawet przetłumaczenia, bo to “Party tonight”. Oto oryginalna mieszanka House music z jamajskimi klimatami.

 

“Party tonight” czy może być lepszy tytuł dla tanecznego kawałka?! Ale ten utwór nieznanych nam artystów z Francji ma zupełnie inne zalety. Oto grupa WATTS INDA HOUSE.

 

Nazwa jak najbardziej adekwatna do muzyki, bo co my tu mamy. Pierwsze skojarzenie? Trochę jakby w stylu słynnej “Pasildy“. Dużo tu egzotyki, ale podanej w inny niż zwykle sposób.

Nowa francuska grupa o nazwie WATTS INDA HOUSE to na razie jakaś totalna … tajemnica. Utwór ?Party Tonight? zabiera nas w podróż na Jamajkę przy dźwiękach przesiąkniętych słońcem. Na Karaiby, bo właśnie stamtąd pochodzi muzyka Ragga house.

Ragga, zwane również Raggamuffin ? styl w muzyce jamajskiej wywodzący się z gatunków reggae i dancehall. Jego podstawą są elektroniczne brzmienia. To w takim stylu śpiewa słynny Shaggy, tyle tylko, że on to robi po swojemu i nie w House music.

 

 

Exit mobile version