we own the night young bombs, lucas estrada

Oto pięć premier house, które powinny was zaciekawić. Znani i nieznani: Young Bombs, Tuff London & Lisa Rudy, ManyFew x Joe Stone x Louis III, Mad Mind i Voost & Parx ft. Izzy Bizu.

 

 

Świetny wokal, przyjemnie brzmiąca trąbka, brzmienia a la Robin S – takich rzeczy możecie się spodziewać po pięciu niżej zrecenzowanych przez nas tytułach. Kolejność przypadkowa, ale zaczniemy od “We Own the Night”, który od razu się wam skojarzy z czymś powszechnie lubianym.

 

 

 

Tuff London to duet producencki, który tworzą Ben Keen i Sam Townend. Nagrywają od 2016 roku, ale bez większych sukcesów. Może to zmienić ten nowy , pełen energii, utwór.

 

W ten sposób dostajemy bardzo uniwersalny lekki kawałek house.

 

Fajna trąbka to jest to co lubimy.  To właśnie ona dominuje w “Rumbita” [Made2Dance Records] – dynamicznym tech house tribalowym kawałku z przyjemną latynoską deklamacją.

Pod nazwą MAD MIND ukrywa się dwóch producentów z Hiszpanii.

Brian Provoost aka Voost to producent z Holandii, znany przede wszystkim z udanych remiksów. Należą do nich “Somebody To Love” (2021 – Basstrologe) oraz “Music Sounds Better With You” (2022-Alle Farben & Keanu Silva).

Parx to Alex Cramp , którego możecie kojarzyć z utworu “Feeling right now”.

“But U” [Spinnin Records] to nieskomplikowany piano house z bardzo przyjemnym wokalem Izzy Bizu.