WEEKEND PROMO > GROMEE ft. Lucas Mejier – Light Me Up

GROMEE ft. Lucas Mejier - Light Me Up

Gromee prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji. To kolejny krok w karierze tego producenta. To całkiem lekki kawałek deep house z domieszką dance. WEEKEND PROMO > GROMEE ft. Lucas Mejier – Light Me Up  > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

„Light Me Up” to nowa propozycja od popularnego producenta muzycznego i DJ – Gromee.  W utworze swojego głosu użyczył Lukas Meijer, który współpracował już z Gromee’em przy jego poprzednim singlu „Without You”. „Light Me Up” to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, future house. Teledysk do utworu nagrywany był w słonecznej Barcelonie. Tak poznajemy, na bulwarze, nad samym morzem.

 

 

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W muzycznym dorobku ma single.  W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ’a w kraju.

Lukas Meijer znany jest głównie w rodzinnej Szwecji jako wokalista i autor muzyki oraz tekstów rockowego zespołu No Sleep For Lucy. Do tej pory miał zaszczyt współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi z branży muzycznej, m.in.: Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires), czy nominowany do Grammy Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace). Lukas zawsze szuka nowych miejsc do odkrycia na swoim muzycznym radarze. Pisanie z Gromee było dla niego nowym doświadczeniem. Połączenie jego rockowych korzeni z klubowymi produkcjami Gromee’go okazało się sukcesem. Ich poprzedni wspólny singiel „Without You” osiągnął już ponad 8 mln wyświetleń.

„Light me up” jest propozycją Gromee’go na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018. Piosenka promuje również pierwszy album artysty – „Chapter One”. Premiera już 16 marca.

 

gromee - chapter one

 

Oto Tracklista tego albumu.

1. Fearless feat. May-Britt Scheffer

2. Lingo feat. Mahan Moin

3. Follow You feat. Wurld

4. Light Me Up feat. Lukas Meijer

5. Spirit feat. Mahan Moin

6. Who Do You Love feat. Wurld

7. Without You feat. Lukas Meijer

8. Gravity feat. Andreas Moe

9. Runaway feat. Mahan Moin

10. All Night 2017 feat. WurlD

11. Hurricane feat. Terri B!

12. 2BA

13. Ania Dąbrowska – Nieprawda (Gromee Remix)

14. Beata – Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

 

GROMEE ft. Lucas Mejier – Light Me Up już dostępny dla dj w serwisie www.digitaldj.pl.