DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI WHAT CAN I DO ❓ C-BOOL pyta: my odpowiadamy

WHAT CAN I DO ❓ C-BOOL pyta: my odpowiadamy

“What Can I Do” – “Co ja mogę zrobić?” – pyta C-BooL. Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta. O samym utworze Grzegorz sam opowie w naszym najbliższym podcaście, a póki co poznajcie ten premierowy utwór.

 

Golden Rules” ciągle grany jest na naszych parkietach, a tu proszę – mamy już następny – “What can I do”.  To utwór bardziej dance’owy od kilku ostatnich, zresztą oceńcie sami…

 

W “What can I do” mamy lekkie “umpa umpa” , a więc tanecznie, ale nie deep house’owo.  Jakby już z myślą o Karnawale 2k22, tak “pod nóżkę’. Przede wszystkim jednak melancholijnie, bo to taka wizytówka C-BooL’a. Do tego jeszcze szczypta minimalizmu i jak zawsze miła dla ucha melodia.

Tu mamy ważną informację dla DJ’ów. Otóż, dostępna jest dla Was wersja extended, która nie tylko jest wydłużona, ale także odpowiednio zmasterowania, pod dj’skim kątem, nieco inaczej brzmiąca niż ta oficjalna, widoczna wyżej.

Więcej o utworze Grzegorz powie w naszym podcaście “After Weekend #21“, którego premiera w najbliższy poniedziałek. Dostępny będzie na prawo od tego artykułu lub na naszej stronie głównej lub różnych aplikacjach w Apple, TuneIn, Google podcast, Amazon, ale też w kilku innych mniej znanych. Także na YouTube. Znajdziecie bez trudu.

 

” Co ja mogę zrobić ? “

odpowiedź jest prosta: produkować dalej kolejne dobre kawałki. Odnosząc się do samego tekstu, który pozwoliłem sobie przetłumaczyć we fragmencie, który widzicie niżej, warto choć zwrócić uwagę na ostatni wers.

“Nie patrz w przeszłość” – ten wers utworu warto sobie wziąć do serca w tych trudnych czasach. Nie ma więc mowy o banałach w tekście.

Na szczęście dla nas jest muzyka, która zawsze zaproponuje nam coś dla ducha.

 

Fragment tekstu

… Co mogę zrobić?
Co mogę powiedzieć?
Pokaż mi idealny sposób
Przyjdź i naucz mnie czegoś nowego
Co mogę zrobić,
Co mogę zrobić,
Aby być dla Ciebie najlepszym?
Staram się dziś zaskoczyć i dać Ci więcej
Co mogę zrobić?
Co mogę powiedzieć?
Pokaż mi idealną drogę!
Marzenia zawsze będą dla nas
(Bądź dla nas…)
Nie odkładaj ich
I podnieś głowę do góry
Nie patrz w przeszłość ….
Exit mobile version