WHAT WOULD YOU DO Joel Corry x David Guetta x Bryson Tiller
od lewej David Guetta, Joel Corry i Bryson Tiller (fot. Warner Music)

Oto kolejna kooperacja na najwyższym szczeblu, choć naprawdę muzyka jest najważniejsza. Nie zawsze bowiem jest tak, że topowe nazwiska gwarantują w 100% muzyczną satysfakcję. W przypadku „What would you do” powinno wam się spodobać.

Topowi artyści wydają zbyt często co przypomina strzelanie karabinem maszynowym z założenie, że przynajmniej raz się trafi. Do rekordzistów należy Alok i David Guetta. Właśnie ten drugi wydał teraz kolejny singiel „What would you do”.

 

To byłby kolejny UK house’owy kawałek, jakich mamy bardzo wiele od dawna. Wyróżnia go jednak bardzo ciepły wokal Brysona Tillera.

„What Would You Do?” to już druga kooperacja Joela z Davidem Guettą. Po raz pierwszy współpracowali przy piosence „BED”, w której zaśpiewała Raye. Numer zgromadził na całym świecie pół miliarda streamów.

O obu producentach pisaliśmy już niezliczoną ilość razy, dlatego tym razem sprawdzamy , która z ich produkcji najlepiej została do tej pory przyjęta przez DJ’ów w Polsce? I tu pewnie się zdziwicie…

David Guetta & Cedric Gervais & Chris Willis „Would I Lie To You”

Joel Corry & Jax Jones feat. Charli XCX & Saweetie „Out Out”, a więc jednak nie mega popularny”Bed”.

O wokaliście

Bryson Tiller zdobył reputację jednego z najbardziej różnorodnych i utalentowanych artystów na scenie R&B. Rozgłos przyniósł mu już debiutancki album „Trapsoul” z 2015 roku. Zapewnił mu pierwszą nominację do Grammy za piosenkę „Exchange”.

Pochodzący z Louisville artysta wydał jeszcze dwie płyty, w tym znakomicie ocenioną „True To Self” z 2017 roku. Współpracował m.in. z DJ-em Khaled’em i Rihanną („Wild Thoughts”) oraz Drakiem. W tym roku wyda wyczekiwany przez fanów czwarty album „Serenity”.