DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA WHERE ARE YOU – FAST BOY tym razem z Nico Santos

WHERE ARE YOU – FAST BOY tym razem z Nico Santos

Ulubieńcy radiowych DJ’ów FAST BOY wracają kolejny raz, w podobnym stylu. Czy i tym razem “zaiskrzy”? Trudno na 100% powiedzieć w dniu premiery, ale potencjał i jakość na pewno tu znajdziemy.

 

 

Po prezentacji FAST BOY dj seta nie tylko radiowi DJ’e przekonali się do “Forget You”. Trwało to dość długo, ale skutek był pozytywny. Teraz wracają z “Where are you”.

 

Bracia z Berlina – Felix i Lucas – współpracowali z Alle Farben, Ofenbach, Topic i Meduzą, a teraz “trafiło na wokalistę Nico Santosa. Znacie go z kilku przebojów.

?Where You Are? podąża stylistyką poprzednich produkcji czyli deep house’owe brzmienie i towarzyszące mu niezbyt mocne elektroniczne brzmienia. Znakomicie sprawdziło się to w ?Forget You?. Do tego bardzo dobrze pasujący wokal Nico Santosa.

Jak mówią:

FAST BOY:

? Zawsze chcieliśmy współpracować z Nico. Jesteśmy nawzajem swoimi fanami i kiedy tylko pojawiła się szansa, aby zaśpiewać z nim w jednym z naszych utworów, od razu udaliśmy się do studia. Wokal Nico jest po prostu urzekający. Sporym wyzwaniem było dla nas przygotowanie utworu dla tak wybitnego przyjaciela i piosenkarza.

Nico:

? Felix i Lucas to niesamowici multiinstrumentaliści i piosenkarze ? uwielbiam ich, łączą mroczną muzykę klubową z podnoszącymi na duchu refrenami, w których ważną rolę odgrywają też gitary akustyczne. Połączyliśmy siły i scaliliśmy nasze brzmienie.

 

Ten rok to zdecydowanie znakomita passa FAST BOY. Niezwykle utalentowani Felix i Lucas w ciągu ostatni 12 miesięcy zgromadzili ponad 125 mln odtworzeń na Spotify. Ich hit ?Forget You? z DJ-em Topic osiągnął 1. miejsce w kilku krajach.

Nico Santos już od kilku lat cieszy się ogromnym sukcesem. Wiele jego hitów, w tym ?Number 1? i ?Would I Lie to You?, znalazło się na liście najczęściej granych utworów w niemieckim radiu.  Artysta ma dziś ponad miliard streamów na koncie. Jego zabawa gatunkami, od popu po hip-hop i R&B, uczyniła go jednym z najpopularniejszych niemieckich artystów.

 

 

 

Exit mobile version