Who Hurt you

 Muzyka Synth-Pop, Dance i Dancehall – takie muzyczne dania macie okazje poznać tym razem w cyklu PROMO DANCE czyli naszych rekomendacji w zakresie muzy lekkiej, łatwej i przyjemnej. Oto Who Hurt You, Little Big i Banx & Ranx.

 

 

 

 

 

 

„Wish We Never Met” to bardzo przyjemna i od razu wpadająca w ucho piosenka. To pierwszy singiel, który ukazał się w nowym projekcie dwóch ludzi. To Jack Barakat i Kevin Fisher – o nazwie Who Hurt You. „Wish We Never Met” to utwór z pogranicza synth-pop i funky.

 

Od 2003 roku Jack Barakat cieszy się z bycia jednym z chłopców w mało u nas znanym zespole All Time Low. Ale teraz Barakat występuje teraz także ze swoją własną grupą Who Hurt You, współpracując z w/w kompozytorem Kevinem Fisherem. Nowy utwór promuje debiutanckią EP-kę „Stages (Fueled By Ramen)”. Posłuchajcie tej piosenki koniecznie.

 


Co jeszcze wymyśli w swoich teledyskach ta zwariowana ekipa z Rosji znana jako Little Big? Wszystko. I tym razem jest odlotowo. Nas jednak bardziej interesuje muzyka. W odróżnieniu od poprzedniego singla, który był takim Techno / Dance, ten najnowszy „Go Bananas” to jak najbardziej typowy przebój Dance i przebojowym refrenem.

 


Banx & Ranx do tej pory znaliśmy bardziej z remiksów niż autorskich produkcji. „Traffic Jam” pozwala poznać prawdziwe oblicze muzyczne Soké (Zacharie Raymond) i KNY Factory (Yannick Rastogi), którzy pochodzą z Montrealu i Quebec w Kanadzie. nagranie to mieszanka dancehall w tej prawdziwszej odmianie czyli z Jamajki, dance i house. Całość podana z bardzo lekką stopą.

 

 

Zobacz poprzednie PROMO DANCE