Home DJ PROFESJA WODZIREJ 2.0: Podsumowanie nowego projektu szkoleniowego!✅

WODZIREJ 2.0: Podsumowanie nowego projektu szkoleniowego!✅

Zdjęcie z uczestnikami szkolenia WODZIREJ 2.0

W miniony weekend zakończył się XLVII kurs DJ Promotion. Całkowicie nowy projekt i nowa formuła, która nigdy wcześniej w 28-letniej historii nie miała miejsca! Skąd wzięła się nazwa Wodzirej 2.0? Czemu to szkolenie jest wyjątkowe? Czego i od kogo można było się nauczyć? O tym wszystkim w tym artykule.

WODZIREJ 2.0  – skąd nazwa?

to nazwa, która wskazuje na nową definicje jakości w oferowanych usługach na rynku wodzirejów lun jak kto woli “dj wodzirej”. To podniesienie umiejętności uczestników w zakresie prowadzenia imprez okolicznościowych, a więc nie tylko DJ’a. To nie wszystko!

Nowa odsłona szkoleń w sposób bezpośredni nawiązuje także do naszego na nowo otwartego (w 2019) serwisu cyfrowego z legalną muzyką dla DJ-ów DIGITAL DJ 2.0, który wówczas również zdefiniował nowe, wyższe standardy na polskim rynku.

michu sobkowski i dj rafał toman
Michu Sobkowski (Radio ESKA) i DJ Rafał Toman (uczestnik)

Co wyróżnia to szkolenie?

Po raz pierwszy w historii naszych szkoleń, w formule
WODZIREJ 2.0 nie było typowego dla naszych szkoleń elementu nauki miksowania. Mówiliśmy o kreatywnym miksowaniu, ale o tym w dalszej części.

Tworząc ten nowy format bardzo mocno postawiliśmy na to, aby geneza nazwy niosła za sobą faktycznie nowy wymiar szkolenia, nie znanego do tej pory na polskim rynku. Napięty program szkolenia, prelegenci z różnych światów i mnóstwo praktycznej wiedzy to tylko część zalet nowego formatu!

Panel o prowadzeniu animacji z Jakubem Rzymskim

Program

Bardzo dużo zajęć teoretycznych oraz praktycznych prowadzonych przez jednych z najlepszych w tej branży. Różne światy spotkały się na naszym szkoleniu, aby podzielić się z Wami tym co najlepsze z ich doświadczenia.

W programie szkolenia znalazły się tematy takie jak:

  • Złote zasady pracy z mikrofonem (Bogdan Fabiański)
  • Prawo autorskie w praktyce (Piotr Gryglewicz)
  • Sukces w branży eventowej (DJ Willy)
  • Marketing w branży muzycznej (Beathunter)
  • Kreatywne miksowanie nagrań na eventach (DJ Double S)
  • Skalowanie biznesu eventowego (DJ Refresh)
  • “Jak mówić by nas słuchano” (Michu Sobkowski)
  • Animacja dla dzieci i dorosłych (Jakub Rzymski)
Bogdan Fabiański dzielący się doświadczeniem z uczestnikami kursu WODZIREJ 2.0

Podsumowanie

Licznie przybywający na szkolenie wyjechali z niego bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i umiejętności, ale należy pamiętać, że nie można spoczywać na laurach. Niewątpliwie jest to ogrom praktycznie wiedzy, ale tylko sumiennie jej wdrażanie przynosi efekty.

Formuła “DJ Wodzirej” lub “Wodzirej 2.0” (jak kto woli) mimo, że nowa , to z pewnością będzie przez nas kontynuowana. 🌝🌝 Dziękujemy z tak liczne przybycie, bo nic nas tak nie cieszy jak zadowoleni i zmotywowani uczestnicy naszych szkoleń.

A jeżeli Ty także chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje to koniecznie obserwuj stronę ZostanDJ.pl tak jak Instagrama.

 

 

Exit mobile version