DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA YEAH – Joel Corry, Glockenbach, Tenchi, ClockClock w skocznym kawałku

YEAH – Joel Corry, Glockenbach, Tenchi, ClockClock w skocznym kawałku

“YEAH” stworzyła ekipa znanych nam ludzi, no moze za wyjątkiem ostatniej nazwy. Glockenbach, Joel Corry, Tenchi i ClockClock stworzyli bardzo skoczny kawałek.

 

“YEAH” kojarzy nam się z Usher’em, ale tym razem nie jest to odświeżenie. Glockenbach, Joel Corry, Tenchi i ClockClock wykreowali autorską kompozycję.

 

 

Glockenbach, Joel Corry, Tenchi i ClockClock – każdy coś dołożył ?YEAH?. Słychać tu nietuzinkowy aranż, no może poza stopą. No, ale jak ma być mainstreemowo… to nie można było inaczej. Fajny wokal, a chwilami bardziej deklamacja, fajny – chyba hinduski sampel. Dzięki temu całość robi się bardzo skoczna i łatwa do polubienia.

O Joelu pisaliśmy już nawet… za wiele, ale reszta?

O nich

Glockenbach to prawdziwi innowatorzy brzmienia i rewolucjoniści popu.  Do tej pory osiągnęli ogromny sukces w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Ich single ?Redlight?, ?Dirty Dancing? i ?Brooklyn? zdobyły łącznie ponad 200 milionów streamów. Ten ostatni jest uważany za jeden z dziesięciu najlepszych niemieckich singli radiowych ubiegłego roku.

Producent i autor tekstów Tenchi ma na koncie imponującą liczbę współprac z największymi artystami. Wśród nich znajdują się David Guetta, Becky Hill, Galantis, R3hab, Don Diablo, Sigala, Jonas Blue, Robin Schulz, Steve Aoki i Alle Farben. W zeszłym roku wydał uznany singiel ?It Wasn?t Me? z Shaggym i Moss Keną.

ClockClock ? trio składa się z piosenkarza i autora tekstów Bojana Kalajadzica oraz producentów Marka Vonsina i Fabiana Fiesera. Dwa single #1, czyli ?Redlight? i ?Brooklyn?, na zeszłorocznych listach przebojów w Niemczech potwierdzają, że projekt ma potencjał.

 

 

 

Exit mobile version