złote tarasy mr polska abel de jong, hity roku 2022
Abel de Jong i Mr Polska

“Złote tarasy” kojarzyły nam się do tej pory z galerią handlową, ale teraz chyba się to zmieni. Stanie się to za sprawą rapera Mr Polska i producenta Abela De Jonga.

 

“Ona chce być jak Mona Lisa i mam cash i kartę visa” – ten tekst oddaje doskonale klimat utworu “Złote tarasy”. Jego fragment przytaczamy jeszcze na dole artykułu. Utwór Mr Polska dotarł dziś na #1 najlepiej pobieranych plików w serwisie Digital DJ.

 

 

Mr. Polska – jak pisze – prezentuje singiel wraz z teledyskiem “Złote tarasy” z miłości do Warszawy! Na samym początku utworu został wykorzystany refren ?Hej suczki? ? wielkiego hitu grupy Ascetoholix. Przypominamy go niżej.
Producent Abel de Jong nie patyczkował się z hip hopem, ale wykonał swoje zadanie aranżacyjne wręcz w stylistyce dance. Efekt? Wyszło bardzo przebojowo, co potwierdzają teraz nasi didżeje pobierając to masowo do grania.
***
Jak mówi Mr. Polska:
– Postanowiłem zadzwonić do Donia, żeby poprosić go o możliwość wykorzystania refrenu ?Hej suczki?. Spotkaliśmy się z Doniem podczas kręcenia klipu do ?Złotych Tarasów?, to był niesamowity weekend? Teledysk do utworu to tak naprawdę dzień z życia w stylu Mr.Polska. Do takiej samej zabawy z pokazaniem swojego dnia, raper zaprosił swoich fanów na TikToku, którzy nagrali do ?Złotych Tarasów? swoje filmiki. Część z nich pojawiła się nawet w oficjalnym klipie!

O Suczki

Oto utwór, który wykorzystano we fragmencie utworu “Złote Tarasy”.

Ascetoholix to formacja hip-hop powstała w 1999 roku w Obornikach koło Poznania. W skład zespołu wchodzą Doniu i Kris, a swego czasu także znany Liber. Nazwa zespołu nie wywodzi się od słowa ?asceta?, lecz oznacza ascezę moralną, polegającą na unikaniu konformizmu i wybierania łatwych dróg, na rzecz rzetelnej pracy.

Zespół zadebiutował jeszcze w 1999 roku, ale nagrania formacji ukazały się na płytach “Nazwij to sam” (2000) oraz “A” (2001). Była pierwszą produkcją dostępną w powszechnej sprzedaży.

Grupa zyskała rozgłos w 2003 roku za sprawą utworu ?Suczki?, który promował czwarty album “Apogeum”.

 

Fragment tekstu

Hey suczki ra ra ra ra
Znamy wasze sztuczki ra ra ra ra
Hey suczki ra ra ra ra
Znamy wasze sztuczki ra ra ra ra
Ona chce być jak Mona Lisa
Mam cash i kartę Visa
Moje życie to loco lavida
Ona chce być jak Mona Lisa
Mam cash i kartę Visa
Moje życie to loco lavida
Ja widziałem jak wychodziła z złotych tarasów
jej uśmiechu nie zapomnę poprawił mi nastrój
Panorama tam w Mariocie ,
apartament na hasło
Dzis jest nasze jutra nie ma ,
nikt nie zatrzyma nas ….