DJ Raport blog
Home DJ PROFESJA ZOSTAŃ DJ em czyli szybki kurs na MAGAZYNIERA… Upss …DJ’A😻ZOBACZ NASZ MINI...

ZOSTAŃ DJ em czyli szybki kurs na MAGAZYNIERA… Upss …DJ’A😻ZOBACZ NASZ MINI SERIAL

Za nami kurs #46, ale pierwszy raz zdajemy wam z niego relację w pełni filmową i to w dodatku od tzw. kuchni. Macie okazję zobaczyć, że organizacja takiego szkolenia to sporo roboty. A więc zostań DJ ’em , jeśli masz takie marzenie. 😔😔

 

Sporo osób myśli sobie, że organizacja takiego kursu to “bułka z masłem”. Dlatego nasz mini serial pt. “Zostań DJ-em” zaczynamy od odcinka “zero”. Będzie to szybki kurs na … – jak mówi tytuł – “Magazyniera”. To tak pół żartem, ale też pół serio. Dlaczego? O tym właśnie traktuje ten odcinek.

 

Dzień zero to dzień przygotowań. Zobaczcie, że jest sporo roboty, bo to nie tylko postawienie stołów, sprzętu i odsłuchów.

Odcinek #2 nosi tytuł “miksowanie polskich nagrań. Jeszcze jak!”. Pokaże wam to Sebastian “Mały” Sikora. Poznacie naszych uczestników, którzy opowiedzą co ich motywuje, aby się szkolić.

 

“Zostań DJ-em” to submarka DJ Promotion, która definiuje nową jakość szkoleń DJ-skich Będąc prekursorem na tym rynku już ponad 20 lat – to my wprowadzamy nowe pomysły, które przez innych są dopiero kopiowane😎

Bohaterami (oprócz kursantów) w odcinku #3 czyli drugiego dnia szkolenia – są Insane i Brave.

Zajęcia praktyczne – czy jest progress?

Ten odcinek w chwili pisania tego posta był jeszcze nie opublikowany, podobnie jak kolejne. Jego tytuł to “Miksowanie i … pizza”.

To foto zdradza co się w nim pojawia. Pewna innowacja na naszych dj kursie. To turniej, a na kolację … pizza.

W odcinku #4 pt.”Publiczne odtwarzanie, winyle i sesja” zobaczycie co mówimy na temat prawa autorskiego. Potem mistrz czarnego krążka – DJ Tomson – wprowadza kursantów w świat miksowania winyli.

A wieczorem zajęcia do 22.00 oraz ognisko z grochówką, kiełbaskami, smalcem, ogóreczkami… hmmm nic nie zostało 🙂🍴🥩😻 takie było dobre.

“Koniec” kursu, od rana ćwiczenia, a potem egzamin składający się z dwóch części: Testu i seta.

Do zobaczenia na kolejnym…

WDK – Wakacyjny DJ Kurs to szkolenie łączące ze sobą wakacyjną aurę i pełną merytorykę zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Seria WDK to 6 odcinków ukazujących nasze szkolenie każdego kolejnego następującego po sobie dnia. Od niedzieli kiedy to przygotowujemy wszystko do piątku, kiedy odbywają się egzaminy.

Może więc zostań DJ-em – jeśli o tym marzysz. Może kiedyś będzie miksować jak np. FAST BOY.

Zobacz jak po zakończonym szkoleniu miksują nasi kursanci.

 

 

Exit mobile version