Kurs

DJ KURSY

INFORMACJA NA TEMAT KURSU DLA DJ-ÓW

 

najbliższy DJ Kurs szkoleniowy LATO 2019 - 36 edycja 

DJ KURS

Termin naszego najbliższego kursu > 24 czerwca 2019 - 30 czerwca 2019

AKTUALNA PROMOCJA

PROMO WIELKANOC > Tylko do 23 kwietnia 2019 roku! Zakwalifikuj się w tym terminie, a otrzymasz specjalne płyty dla DJ'ów o wartości 600,00 PLN! czyli około 700 legalnych utworów!

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI ?

1. Zarejestrować się poprawnie na tej stronie

2. Wpłacić w ogłoszonym terminie kwotę zaliczki w wysokości 500,00 PLN. Decyduje data wpływu płatności oraz rejestracji.

3. Polubić fan page DJ Promotion lub DJ Promotion Disco Dance

Jeśli decyzja podjęta na TAK, zarejestruj się jak najszybciej i postępuj wg powyższych wskazówek!

Data i miejsce

24 - 30.06.2019 , Warszawa lub okolice

Dla kogo jest ten kurs? 

Wariant pełny: Początkujący oraz pracujący już DJ-e, którzy chcieliby uzupełnić wiedzę. Uczestnicy dj szkolenie będą podzieleni na grupy w zależności od stopnia wiedzy. W pakiecie wariant eventowy.


ilość miejsc

30 / decyduje kolejność zgłoszeń (przesłanie zgłoszenia + opłaty wstępnej)


tematyka zajęć
Zajęcia podzielone są na:
TEORETYCZNE - Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy Dj`a oraz z niezbędną wiedzą z historii muzyki. Szkolenie odbywa się w oparciu o materiały dostarczane przez DJ Promotion oraz o materiały multimedialne omawiane przez wykładowców, profesjonalnych Dj-ów, dziennikarzy muzycznych Radia Dla Ciebie. Nową tematyką jest zagadnienie eventowe. O tym niżej. RElację z ostatniej edycji kursu znajdziesz na stronie DJ Promotion, w zakładce DJ Raport.

1.Budowa utworu muzycznego

2. Budowa setów muzycznych

3.Technika miksowania nagrań

4. Podstawy akustyki

5. Wiedza z obsługi profesjonalnego sprzętu dj`skiego

6. Poprawne używanie mikrofonu

7. Prawo autorskie czyli kto komu powinien zapłacić gdy odtwarza publicznie muzykę i zarabia na niej

8. Najlepsze, legalne kanały zaopatrywania w muzykę

9. Podstawowa wiedza o gatunkach muzycznych, runku muzycznym i historii muzyki pop.

10. Jak muzyka grana w klubach, wpływa na nasze zdrowie?

11.Marketing w pracy DJ’a czyli jak się dobrze "sprzedać" za konsoletą.

PRAKTYCZNE - Będą obejmowały naukę na najlepszym obecnie profesjonalnym sprzęcie. Wszystkie zajęcia prowadzić będą najlepsi polscy Dj`e współpracujący z nami od wielu lat. Ich zaletą jest nie tylko profesjonalna znajomość tematu, ale też lekkość i łatwość przekazywania wiedzy w kształceniu. Są wśród nich: Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie), Dj Sin, DJ Pepe, DJ Philippe, Paweł Bobrowski (Radio Dla Ciebie), Piotr Gryglewicz (szef DJ Promotion)
Tradycyjnie planujemy wizyty innych postaci z branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Planowana jest wycieczka do Radia Dla Ciebie, by "od kuchni" zobaczyć pracę profesjonalnego DJ`a radiowego i odwiedzić najstarszą audycję radiową w Polsce o tematyce klubowej, Noc Dj-ów (RDC, piątki, godz, 23.05 - 04.00)

EVENTY to nowe zajęcia na naszym kursie ukierunkowane na poprawienie swojej wiedzy w zakresie prawa autorskiego oraz organizacji eventów czyli: Jak przygotować atrakcyjny event, aby klient był zadowolony? Jak do tego podejść organizacyjnie? Jaką wybrać muzykę? Jak poprowadzić imprezę? Jak zorganizować konkursy? Zakres:

a. Znajomość odpowiedniego dobierania repertuaru muzycznego dla poszczególnych rodzajów imprez.

b. Techniczne różnice w budowaniu programu muzycznego.

c. Techniczna obsługa sprzętu muzycznego oraz jego optymalna konfiguracja w kontekście powyższych rodzajów imprez.

d. Przygotowanie odpowiedniego scenariusza imprezy.

e. Stosowna kreacja wizerunku prowadzącego imprezę.

f. Znajomość zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości.

dodatkowe informacje

Kurs jest przeznaczony dla osób o różnym poziomie , zarówno dla tych , które mają mały kontakt z pracą DJ-a lub w ogóle nie miały styczności z dyskoteką od tzw. kuchni. Sytuacja zawodowa didżeja uległa ostatnio zmianie. Nie jest on tylko "człowiekiem od puszczania muzyki". Jego zadaniem, oprócz zapewnienia właściwej oprawy muzycznej czy po prostu zabawy, jest dopilnowanie kwestii prawnych związanych z publicznym odtwarzaniem muzyki. Dokładniej, brak wiedzy prawnej wiąże się obecnie z przykrymi konsekwencjami prawnymi tj. ograniczeniem wolności oraz grzywną. Warto zdawać sobie z tego sprawę przed podjęciem decyzji o publicznym odtwarzaniu muzyki.

Założeniem kursu nie jest "wbicie" do głowy uczestnika kursu maksymalnej ilości wiedzy , a jedynie właściwe ukierunkowanie do samokształcenia , bowiem tylko dzięki własnej pracy i samozaparciu można zostać Disc Jockey-em . Innym aspektem kursu jest możliwość poznania wielu nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach , a także prezenterów , bowiem przy okazji każdego takiego kursu , spotyka się na nim wielu współpracowników zrzeszonych w DJ Promotion. Na naszym kursie regularnie gościmy znanych DJ'ów (DJ Adamus, C-Bool, Matush,..), którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami jak poradzić sobie na rynku muzycznym w obecnych czasach.  

Relacje z kursów można przeczytać na tej stronie, w zakładce DJ RAPORT, także wcześniej, np. w numerach (09) 2016,(02) 2017. A fotki w naszej Galerii na tej stronie.


egzaminy

Tylko dla tych, którzy zdecydują się przystąpić do egzaminu końcowego. Egzamin składa się z części teoretycznej (test pisemny) oraz części praktycznej (15 minutowy set z przygotowanym programem muzycznym) Egzamin potwierdzony będzie certyfikatem profesjonalnego DJ`a wystawionym przez DJ Promotion i Ośrodek Szkoleń Medialnych Radio Dla Ciebie. Uczestnictwo w kursie lub zdany egzamin uprawnia do korzystania z serwisów DJ Promotion bez konieczności dokumentowania miejsca grania!

czas zajęć - wyżywienie - zakwaterowanie

Zajęcia będą odbywać się przez cały dzień tj. w godzinach 10-19 z przerwami na posiłki. Zakwaterowanie nie jest wliczone w cenę.

cena

1250,00 PLN brutto

regulamin kursu

1.Uczestnik przyjeżdża na własny koszt.

2.Godziny zajęć przewidziane są w godzinach 10-19 za wyjątkiem wycieczek, które mogą odbyć się po tych godzinach. Dokładne terminy takich imprez podane będą w trakcie zajęć.

3.W razie potrzeby uczestnik pokrywa zakwaterowanie na własny koszt. DJ Promotion wskazuje dogodne cenowo lokalizacje hoteli lub hosteli.

4.DJ Promotion zapewnia w trakcie zajęć napoje zimne i gorące. Posiłki, w tym obiady uczestnik pokrywa sam.

5.W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest pisemna zgoda rodziców z podaniem kontaktowego numeru telefonu przynajmniej jednego rodzica.

6.Kwalifikacja na kurs następuje po dokonaniu rejestracji na stronie www.djpromotion.com.pl oraz dokonaniu niżej wymienionej opłaty zaliczkowej. W ankiecie rejestracyjnej należy podać dokładne dane kontaktowe i adresowe, które będą wykorzystane tylko dla potrzeb informacyjnych związanych z kursem i wysłaniem do uczestnika darmowej subskrypcji miesięcznika informacyjnego DJ Promotion "DJ Raport" i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.

7.Opłata wstępna wynosi 500,00 PLN

8. Pełna opłata za kurs wynosi 1250,00 PLN brutto. Dokonuje się jej tuż przed kursem przelewem bądź pierwszego dnia zajęć w gotówce.

9.W ramach opłaty uczestnik dostaje pakiet płyt o wartości zależnej od rodzaju promocji związanej z terminem zapisania. Szczegóły publikowane będą na stronie www.djpromotion.com.pl

10.Opłaty powinny być dokonywane na konto organizatorów czyli DJ Promotion > 77 1750 0012 0000 0000 3541 1283 z dopiskiem SZKOLENIE DJ.

11.O zakwalifikowaniu na kurs DJ Promotion powiadamia drogą mailową. W przypadku dokonania wpłaty oraz rejestracji, a braku takiego powiadomienia drogą elektroniczną należy zadzwonić do DJ Promotion w dni powszednie, godzinach 10-16. Telefon kontaktowy to: 22-621-3111. e-mail: office@djpromotion.com.pl

12.W przypadku gdy osoba wpłacająca nie zostanie zakwalifikowana na kurs otrzyma zwrot zaliczki na wskazane konto w terminie max. czterech dni.

13.W przypadku rezygnacji z kursu po zakwalifikowaniu lub w trakcie zajęć, nie zwracamy zaliczki lub całej opłaty, chyba, że na zwolnione miejsce znajdzie się inna chętna osoba.

14.DJ Promotion zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, W takim przypadku uczestnik otrzyma 100% zwrot wpłaconej kwoty oraz specjalny bonus płytowy. (do tej pory nie był odwołany żaden kurs przez ponad 20 lat).

15.Opłata egzaminacyjna wliczona jest w cenę kursu.

16.Uczestnik nie ma obowiązku zdawaniu egzaminu na kursie. Wówczas dostaje tylko zaświadczenie o odbytym kursie.

17.Uczestnik, który zda egzamin otrzyma certyfikat DJ Promotion i Ośrodka Szkoleń Medialnych Radia dla Ciebie.

18.Po ukończeniu kursu, niezależnie od wyniku egzaminu, uczestnik nabywa prawo do skorzystania w serwisów DJ Promotion bez spełnienia kryterium zawodowego jakim jest regularne granie jak DJ lub prezenter.

19.Uczestnik otrzyma w trakcie zajęć darmowe materiały szkoleniowe.

20. Program kursu uczestnik dostaje na adres maila przed samym kursem lub pierwszego dnia.

21. Wypełnienie ankiety rejestracyjnej stanowi akceptacje niniejszego regulaminu.

22.Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w kursie za pisemną zgodą rodziców. Minimalny wiek uczestnika to ukończone 14 lat.
Osoby niepełnosprawne proszone są o podanie tego faktu w ankiecie rejestracyjnej.

23. zgłoszenia

Należy wypełnić zgłoszenie (dostępne na tej stronie) zawierające dane przyszłego uczestnika: imię i nazwisko, dokładny adres, telefon lub e-mail kontaktowy i inne. Osoba niepełnoletnia jest zobowiązana do podania takiej informacji o swoim wieku. *** dj szkolenie, djkurs, dj kurs, szkolenia dj - zapraszamy!

kontakt
  • adres pocztowy : DJ Promotion , skr. pocztowa 45, 01-680 Warszawa 14
  • telefon : (22) 621-3111 w godzinach 10-16  od poniedziałku do piątku  
  • e-mail ; office@djpromotion.com.pl .

Zapoznaj się z polityką prywatności RODO w DJ Promotion

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.