Serwis cyfrowy Digital DJ

W serwisie DigitalDJ stawiamy na uczciwe rozliczenie!

Odbywa się ono na podstawie transferu określonego w MB (megabajtach). W ramach abonamentu opłacasz wybraną przez siebie pulę transferu. Po pobraniu konkretnego utworu, Twój transfer zostaje pomniejszony o jego wagę określoną w MB.

Obecnie posiadamy trzy wielkości abonamentów:

 • D3 (500MB) / D3P (6x500MB)
 • D2 (1000MB) / D2P (6x1000MB)
 • D1 (1500MB) / D1P (6x1500MB)

Półroczny abonament – Abonamenty z końcówką “P”. Jest to wariant wliczonym rabatem za płatność z góry. Przez 6 miesięcy co 30dni otrzymujesz doładowanie konta.

UWAGA: Na pierwszy pakiet możliwy jest tylko wariant półroczny.

Miesięczny abonament – Wariant bez wliczonego rabatu. Abonament ten należy doładowywać nie później niż co 30. dzień jego trwania. W momencie gdy abonament nie jest aktualny, nie jest możliwe odtwarzanie utworów pobranych w Digital DJ.

 1. Po pięciu latach użytkowania serwisu lub po roku (wypełniasz regularnie raporty do Polish Dance Chart “Mój Top”) otrzymasz złotą legitymację, a wraz z nią automatycznie naliczany rabat.
 2. Od każdego raportu otrzymujesz dodatkowo 2 dni extra (gratis) przedłużenia abonamentu + plus dodatkowy kontent muzyczny VIP Promo (nie ma go w serwisie), który dostarczają nam polscy i zagraniczni DJ’e-producenci
 3. Okresowe promocje
 1. Łatwość przeglądania – katalog Digital DJ podzielony jest na kategorie takie jak: House, deep-nu-disco House, Future House, Hands Up, Hardstyle, Techno, Trance, Pop, Dance, Latino, Black, Polska, Polska-Disco, Biesiada/okolicznościowe i sprawdzone hity.
 2. Dedykowane playlisty z gotową listą nagrań do pobrania. Pobierasz przygotowaną przez nas wcześniej paczkę, której sumaryczny koszt transferu jest niższy niż utworów pojedynczych. Oszczędzasz czas i megabajty!
 3. Oszczędność czasu – sugestia ocenami nagrań przez innych użytkowników, co bez słuchania pozwala podjąć szybką decyzję o przesłuchaniu danego utworu. Ma to znaczenie gdy mamy wiele premier danego dnia. To częsta sytuacja, bo muzyki jest coraz więcej. W przypadku ograniczonego czasu jest to bezcenna opcja. Natomiast doradzamy mimo wszystko przesłuchiwać wszystko, gdyż gusta są odmienne.
 4. Dostęp do rankingu najczęściej pobieranych utworów za sprawą rankingów “Charts”, które stanowią podsumowanie najlepiej pobieranych utworów w serwisie z ostatnich 7 dni. Aktualizowana jest co 24h. Znów oszczędzasz czas!
 5. Nie decydujesz od razu – Nie musisz od razu pobierać utworu, bo nie wiesz w danej chwili czy ci on pasuje. Dodajesz go do tzw. case, a dopiero na koniec decydujesz (usuwasz lub pobierasz). Opcja ta pozwoli Ci nie zapomnieć o utworze, gdy np aktualnie nie dysponujesz transferem.
 6. Pełne statystyki – kontrola konta informująca ile masz jeszcze  transferu do wykorzystania w danym okresie, jego termin oraz datę ważności legitymacji. Dostępne są również takie statystyki jak sumaryczna ilość pobranych utworów i ich wartość w MB.
 7. Elastyczna regulacja transferu w zależności od potrzeb muzycznych. Po zakończonym procesie rejestracji dodatkowe doładowania czy przedłużenia konta dostępne są w Twoim profilu na DigitalDJ za sprawą szybkich płatności. Jeżeli potrzebujesz szybko dokupić transfer możesz to zrobić o dowolnej porze dnia i nocy, bez potrzeby czekania na księgowanie przelewu – wszystko przetwarza automat.
 1. Poprawne wypełniasz formularz rejestracyjny.
 2. Otrzymujesz odpowiedź w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.
 3. W przypadku odrzucenia zostanie podany jego powód, jeżeli spowodowane one jest nie podaniem precyzyjnych, bądź błędnych danych, wtedy możesz wypełnić go raz jeszcze.
 4. W przypadku akceptacji otrzymujesz mailowo informacje razem z loginem do swojego konta DigitalDJ (hasło jest takie jak ustaliłeś przy rejestracji).
 5. Po zalogowaniu się na swoje konto wyskoczy informacja o nieaktywnym planie, po zaakceptowaniu regulaminu wyskoczą Ci do wyboru 3 abonamenty (D3P,D2P,D1P) należy opłacić jeden z nich. Po wybraniu jednego z nich zostaniesz przekierowany do strony Przelewy24, gdzie możesz szybko i wygodnie dokonać płatności.
 6. W następnym kroku wyskoczy prośba o opłacenie legitymacji. Postępowanie jak w kroku powyżej.
 7. Po opłaceniu abonamentu i legitymacji, możesz rozpocząć korzystanie z serwisu, słuchanie oraz pobieranie utworów – całość zajmuje maksymalnie do 5 minut niezależnie od pory dnia czy nocy.
 8. Twoja legitymacja członkowska przyjdzie do Ciebie pocztą na adres w ciągu 1-2 tygodni.

Po upłynięciu terminu naszej pierwszej umowy, możesz ją kontynuować, lub ją wstrzymać. Jeżeli przedłużysz ją w trakcie trwania bieżącej, wówczas zachowane megabajty przejdą na kolejny okres.

Nie musisz informować nas w przypadku żadnej z nich.

Zarejestruj się!